Nejnovější

Michal Drápela - Portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

29.08.2018

Zpestřete si sex ve svém novém hnízdečku lásky

Autor: Ivo Mikolášek (MENHOUSE.cz)

Zpestřete si sex ve svém novém hnízdečku lásky

Pořídili jste si společně s partnerkou vysněné hnízdečko lásky? Pak je potřeba si v něm vše hezky sladit, aby bydlení bylo dle vašich představ. Nebojte se dát průchod svým nápadům a potřebám, jež budou zárukou spokojeného žití. Vybavte si byt či dům doslova na míru svým snům a požadavkům, jen tak se budete cítit opravdu doma. Důležitou součástí bydlení je i ložnice, ve které byste neměli zapomínat nejen na její vybavení, ale ani na doplňky, kterými si můžete oživit a zpestřit svůj sexuální život. Pro dokonalé společné bydlení neexistuje nic lepšího než erotické pomůcky, které si ve dvou budete doslova užívat.


Vybavte si ložnici hračkami pro dospělé

Jedno známé motto tvrdí, že "kdo si hraje, nezlobí". Tímto heslem je dobré se řídit i v případě sexuálních pomůcek, kterými si vybavíte vaši ložnici. Není potřeba je mít někde přímo na očích, lze si na ně zřídit nějaké speciální úložné místo, na kterém budou hezky po ruce, když je budete zrovna potřebovat. Hračky pro dospělé musí být základem výbavy každého aktivního páru, jenž se nebojí skrývat své chutě a touhy. Mezi ně patří například robertky, Venušiny kuličky, dilda, anální kolíky či třeba vibrační vajíčko a mnohé další pomůcky. Fantazii se v ložnicové výbavě rozhodně meze nekladou a zapomínat nesmíte ani na hezké erotické prádlo nebo vibrátor.

Pořizujte si erotické pomůcky společně

Chcete-li váš vztah dotáhnout k naprosté dokonalosti, ideální budou společné nákupy erotických pomůcek. Pokud jste stydliví, tak nezoufejte. V současnosti totiž nemusíte nikam chodit, nákupy můžete realizovat přímo z vaší ložnice, potažmo třeba rovnou z postele. Už jen pouhé společné vybírání budoucích hraček může mít svůj nenahraditelný sexuální náboj. Stačí si jen vybrat ten správný internetový sexshop, kde si budete moci splnit vzájemné sny.

Naše tipy na další hračky do ložnice

V ložnici nesmí chybět vibrátor, dildo, vakuová pumpa nebo španělské mouchy.


« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival