Nejnovější

V přírodě

autor: matrix1982


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 17x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

12.06.2013

Zlatý šálek plný ovocné chuti

Autor: redakce Nicemagazine.cz

Zlatý šálek plný ovocné chuti

Značka Zlatý Šálek má na českém trhu dlouholetou tradici a teď představuje novou a moderní tvář. Praktické a hezké balení a hlavně skvělou chuť!


Chuť a vůni čerstvého ovoce nemusíte hledat jen v letních ovocných sadech, nebo v obchodech s ovocem. Najdete ji i v nové řadě čajů Zlatý Šálek Ovocná zahrada. Charakterizuje ji nejen originální balení vhodné i na cesty, ale zejména intenzivní chuť a vůně. Nové čaje Zlatý Šálek byly vyvinuty ve spolupráci s českými spotřebiteli. Ti vybrali tři nejoblíbenější ovocné příchutě: Lesní plody, Pomeranč a Třešeň!
Intenzivní ovocná chuť vás bude provázet v každém doušku.

Ovocnou zahradu můžete jednoduše mít doma ve skříni. Nic nebrání tomu, abyste si kdykoliv vychutnali lahodnou chuť slaďoučkého ovoce, která vám okamžitě navodí pohodovou náladu.

Osvěžující Pomeranč odežene chmury, které nás v zimním období občas přepadnou. Sladké Lesní plody, které jsou v Česku nejoblíbenější příchutí, vás v myšlenkách přenesou do lesa plného malin, ostružin a borůvek. Šťavnatá Třešeň pak dodá vašim dnům opravdovou šťávu.

Čaje Zlatý Šálek Ovocná zahrada jistě upoutají Vaši pozornost již v regálech obchodů. Najdete je totiž v nových obalech v podobě sáčku s moderním výtvarně výrazným designem. Ve snadno uzavíratelném balení zůstane svěží chuť i aroma čaje uzamčeno mnohem déle. Toto balení se také skvěle hodí na cesty, protože se v žádném kufru ani batohu nepomačká.

Ovocná chuť i vůně Zlatého Šálku Ovocná zahrada je mnohem silnější, než na jakou jsme byli doposud zvyklí. Stále si ale můžete vychutnat Zlatý Šálek v tradičních krabičkách, který nabízí tradiční jemnou chuť i aroma.

Značka Zlatý Šálek má na českém trhu dlouholetou tradici. V nové řadě Ovocná zahrada představuje svou moderní tvář. Každé znovu uzavíratelné balení v sobě skrývá dvacet kulatých čajových sáčku, které přesně padnou do každého hrníčku.
Najdete je v běžné maloobchodní síti za cenu 22,90 Kč.


« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival