Nejnovější

Marek

autor: mikysuto


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 18x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

16.11.2019

Žijete ekologicky? Pak potřebujete jednobarevná trička bez potisku

Autor: Jolana Holáňová

Žijete ekologicky? Pak potřebujete jednobarevná trička bez potisku

Ekologie a šetrné chování k přírodě se postupně dostává do všech možných oblastí našeho života. Už dávno nejde jen o třídění plastů a správné nakládání s odpadem. Ekologicky smýšlející lidé nakupují bez obalů, recyklují a upcyklují, přemýšlí, co si koupí. A to i co se týče módy.


Ekologicky a zero-waste smýšlející jedinci žijí tak, aby produkovali co nejméně odpadu. To znamená, že kupují produkty z druhé ruky nebo využívají věci na maximum. Co se týče oblečení, vyznávají dvě hlavní myšlenky:

1. Seskládat šatník z co nejmenšího množství kousků. K tomu je zapotřebí trochu přemýšlet, vybírat si pouze barvy, které se k sobě hodí, a kupovat si tzv. basic kousky. Pár extravagantních kousků není na škodu, nicméně základ by měly tvořit dobře kombinovatelné věci.

2. Používat oblečení co nejdéle. Koupit si jeden rok kabát a druhý rok ho vyměnit za nový není k přírodě zrovna šetrné. Proto je důležité vybírat si kousky, které jen tak nevyjdou z módy a zároveň jsou kvalitní, aby dlouho vydržely.

Oběma těmto myšlenkám odpovídají čistá dámská či pánská trička bez potisku.

V jednoduchosti je krása

Zatímco dříve jste v obchodech koupili výhradně trička s nejrůznějšími obrázky a nápisy, dnes se situace trochu obrací. Docela běžně narazíte i na čistě bílá trička, černá a také barevná. Jsou totiž daleko praktičtější. Jednobarevné bavlněné bílé tričko můžete nosit na spaní, na obchodní schůzku pod košili, k sukni i na sport. Kromě toho se jednobarevná trika dají velmi dobře kombinovat s různobarevnými i vzorovanými kousky.

Nejdůležitější je kvalita

Faktem ovšem je, že většina jednobarevných triček z velkých módních obchodních řetězců ztrácí na kvalitě už po několika prvních vypráních. Přetočí se švy, triko zežmolkuje, vytahá se a ztratí tvar. Nebylo by lepší si stovku připlatit a koupit si tričko, které vydrží roky? Bylo, jenže většina lidí neví, kde kvalitní trika pořídit.

Barevná, bílá i černá trička bez potisku v dobré kvalitě se dají pořídit na CisteObleceni.cz. Nemusíte tedy chodit hodiny po obchodních centrech, pátrat po tričkách bez potisku, kterých stále ještě není tolik, a přemýšlet, kde asi budou nejkvalitnější. Na internetu máte výběr ze spousty barev, velikostí, materiálů i střihů. Doprava už v dnešní době, kdy jsou e-shopy populární, také není tak zdlouhavá a drahá. Daný e-shop ji má navíc u vybraných produktů a při nákupu nad 1600 Kč zdarma.

Tip na závěr: Nakupujte raději ve velkém. Čím více triček si pořídíte, tím nižší bude cena za jedno. Některé produkty jsou označené 4+1 zdarma, akce přitom platí i na nákup 10, 15, 20 atd. kusů.

Tak vzhůru do toho! Jestli dokážete okolí zaujmout i něčím jiným než výrazně obrandovaným značkovým oblečením, začněte nosit trička bez potisku.


« Zpět

reklama
reklama
ADK
reklama
NICE MAGAZINE
Czech Hotel Awards