Nejnovější

Adriana selfie

autor: adriana modelka


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 18x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

12.03.2020

Zbavte se celulitidy s pomocí maderoterapie

Autor: Jolana Holáňová

Zbavte se celulitidy s pomocí maderoterapie

Slyšeli jste o maderoterapii? Pokud sledujete influencerky na Instagramu, nejspíš jste ji i viděli. Zažili jste ji ovšem i na vlastní kůži? Můžeme vám zaručit, že je to přesně tak příjemná technika, jak si ji především vlivné ženy sociálních sítí vychvalují.


Blahodárné účinky maderoterapie

Terapie je založená na principu masáže. Už jen tato pouhá metodika je příjemná a relaxační. Proces, kdy se vám hněte kůže, není však pouze uvolňující, ty správné hmaty umí i léčit. Masírování na určitém místě dokáže zapůsobit až do spodních vrstev, kde například rozruší zbytnělé tuky, které mají na svědomí celulitidu. Doteky na speciálních bodech aktivují lymfu, jež umí vyloučit zplodiny z těla ven. 

Maderotherapy využívá speciálních hmatů s dřevěnými pomůckami, které mají detoxikační účinky. Proč právě dřevo? Maderoterapie vznikla v Kolumbii, kde je více než zkrášlovací technikou. Představuje rituál s duchovním přesahem. Filosofie říká, že každý člověk je spjat s přírodou, okolím, v němž žije. Dřevo představuje jeden z živlů, jež nás obklopují. Doteky s pomocí dřeva jsou intenzivnější, vnitřní vibrace materiálu vysílají pozitivní signály do vašeho těla.


Udělejte si kurz maderoterapie

Maderoterapie je právě na vzestupu, proto pokud uvažujete o tom, že byste chtěli umět techniky ze sféry spa, přírodní medicíny či masáží, udělejte si kurz maderoterapie. V zahraničí už má veliký ohlas, u nás ji zatím ještě moc salonů neposkytuje, proto je to pro vás konkurenční výhoda. Budete mezi prvními, bude se na vás obracet více lidí, než kdyby ve vašem městě bylo 50 salonů. Velká podpora na sociálních sítích vám zajišťuje reklamu už nyní. Nemusíte se ale tímto oborem živit. Školení maderoterapie absolvují i lidé, kteří chtějí terapii praktikovat v soukromí na svých příbuzných či přátelích. 


Maderoterapia umí tělo zbavit toxinů, celulitidy, dokáže pomoci s hubnutím a pročistí vás. Už po první terapii se budete cítit lehčeji a svěžeji, zmizí veškeré otoky. Pro maséry je navíc příznivé, že dřevěné pomůcky pomáhají s fyzickou námahou. Nemusíte vyvíjet tlak rukama jako při klasických masážích, nástroje udělají práci za vás. Neváhejte a přihlaste se na spolehlivý kurz. Oslovte například osvědčené odborníky z madero-terapie.cz.


« Zpět

reklama
reklama
Jazyková škola LITE
reklama
NICE MAGAZINE
Jazyková škola LITE