Nejnovější

Y.A.R.O.

autor: dischmen


Nejlépe hodnocená

...

autor: tristis009

hodnocení: 1,9 / 12x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

29.06.2016

Zařiďte si pokoj, který bude dokonalý

Autor: Jolana Holáňová

Zařiďte si pokoj, který bude dokonalý

Toužíte nejenom po kráse spojené s tím, jak vypadáte, ale i po kráse vašeho bydlení? Potom si zařiďte pokoj, který bude naprosto dokonalý. A to jak z hlediska stylu, tak i praktičnosti. Jelikož nabízíme studentské pokoje, může být prvotní výběr poměrně jednoduchý. Zvolíte si nejenom konkrétní styl vašeho nábytku, ale i to, jaký se v daném pokoji má konkrétně nacházet.


 

Jelikož nabízíme studentské pokoje, může být prvotní výběr poměrně jednoduchý. Zvolíte si nejenom konkrétní styl vašeho nábytku, ale i to, jaký se v daném pokoji má konkrétně nacházet. Při zařizování nezapomeňte především na:

  • Dostatečně velký psací stůl

  • Úložné prostory pro studijní materiály

  • Skříně pro vaše oblečení

Držte se jednotného stylu

Jakmile máte jasno o tom, co konkrétně budete potřebovat, je dobré držet se jednoho konkrétního stylu. Na mysli máme především materiál. Můžete jít cestou dřeva, jeho imitace, stejně jako to mohou být materiály moderní – třeba plast. Důležité je, aby podobný styl respektovaly i ostatní součásti vašeho pokoje.

S ohledem na styl hraje roli také barva. I zde je důležitá celková sladěnost. Na druhou stranu pozor, aby vše nesplývalo. Ideální je držet se jedné barvy a volit její různé odstíny. Tedy jak světlejší, tak i odstíny tmavší.

Dekorace jsou základ

Pokoj jenom s běžným nábytkem by vypadal až příliš neosobně. Proto jsou základem také různé dekorace. Mezi ty mohou patřit stylové lampy, zajímavě vypadající obrazy na stěnách, ale i výraznější závěsy v oblasti oken. Samozřejmostí jsou i věci osobního charakteru, jako zajímavé dárky či suvenýry z cest. Ty najdou své místo na praktických policích na vašich zdech.

Nezapomeňte na soukromí

Základem každého správného pokoje je také jistota soukromí. Nejenom, že byste měla mít svou uzamykatelnou zásuvku, ale samozřejmostí by měly být i uzamykatelné dveře. Jedině tak budete mít svůj pokoj nejenom po všech stránkách krásný, ale také praktický. A je jedno, zda půjde o klasický studentský pokojík, nebo v pozdějším věku o domácí pracovnu.« Zpět

reklama
reklama
Prosecco and Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Prosecco and Food Festival