Nejnovější

Michal Drápela - Portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

13.03.2017

Zahradní stany jako módní trend

Autor: Jolana Holáňová

Zahradní stany jako módní trend

První sluneční paprsky jsou předzvěstí příchodu jara. Ideální období připravit se na letošní grilovací a zahrádkářskou sezonu. Módním trendem letošního roku jsou zahradní party stany a altánky.


Hodit se budou dokonale do každé domácnosti pro rodinné akce, oslavy, nebo jen na všední posezení s přáteli. Vytvoříte krásné a stylové prostředí v podobě zázemí zahradních party stanů, nůžkových stanů a zahradních altánků.

Zahradní party stany jako moderní řešení

Moderním řešením v domácnostech naleznou široké uplatnění zahradní party stany. Pro vaše oslavy a akce nabídnou dokonalé zázemí i při nepřízni počasí. Využívat je můžete formou skladu, kam pohodlně uklidíte spousty věcí, například grily, křesla, houpačky, zahradní techniku, lavičky, dřevo, dětské hračky a spousty dalších věcí. Díky stanům budete mít na zahradě dokonalý pořádek.

Kvalitní stany se dnes vyrábí ve všech možných variantách a rozměrech. Na trhu seženete veškeré možné velikosti. V nabídce jsou party stany větších rozměrů, které naleznou uplatnění při rodinných oslavách i velkých svatbách. Tak i menší rozměry, které začínají už na velikostech 3 × 3 metry, až po nadměrné a speciální rozměry přímo na zakázku. V bohatém sortimentu naleznete i nůžkové stany, ty jsou čím dál oblíbenější díky jednoduché stavbě stanu a snadné manipulaci, kterou zvládne jedna osoba.

Zahradní altánky jsou v kurzu

Zahradní altánky se v poslední době staly nejžádanějším artiklem. Hlavnímy důvody jsou lepší cenová dostupnost, snadná manipulovatelnost, lehká konstrukce a široká nabídka designových kousků. Díky altánkům budete mít krytá posezení, kdekoliv to potřebujete.

Snadná údržba a kvalitní materiály

Hlavním kritériem pro výběr nového altánku nebo party stanu, by měl být kvalitní materiál, jenž nám zaručí snadnější údržbu. Proto při koupi nekoukejte na finance a pořiďte si výrobky s dlouhou životností.

Nabídka stanů a altánků pro všechny

Nejširší nabídku altánků, nůžkových a zahradních stanů a dalšího příslušenství pro bydlení, dům a zahradu naleznete v e-shopu T-ZBOZI.cz. Nabízené kvalitní výrobky jsou za příjemné ceny.

.

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival