Nejnovější

Adriana selfie

autor: adriana modelka


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 18x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

03.03.2020

Výuková metoda LITE: Vybíráte jazykovou školu angličtiny?

Autor: Marcela Karafizievová

Výuková metoda LITE: Vybíráte jazykovou školu angličtiny?

Již řadu let se učíte anglicky, a stále to nemá žádný účinek? V jazykových školách se řadíte mezi „falešné začátečníky“ a turistům v centru se vyhýbáte obloukem?
Výuka rodného jazyka v dětství

Jako malé děti jste zkoušeli opakovat slova a až poté jednoduché věty. Nejdříve jste si vybudovali základnu ze slov a neustále je opakovali. Nebáli jste se dělat chyby, rodiče vás přece vždy opravili.

jazykové škole LITE přišli na to, že klíčem k plynulé konverzaci je opakování. Pokud chcete plynule mluvit, tak musíte mluvit, mluvit, mluvit anglicky.

image_14451

Výuka anglického jazyka v LITE

Výuka probíhá přirozeným způsobem, podobně jako když se dítě učí svůj rodný jazyk. Angličtina je tak velmi snadná. Na hodinách se až 80 % času mluví anglicky a procvičuje komunikace. Jde o propracovaný systém, při němž získáte aktivní slovní zásobu, upevníte si i správnou větnou skladbu a zbavíte se ostychu mluvit.

Gramatika se vyučuje do té míry, aby pomáhala správné komunikaci. Cílem není udělat z vás „jazykové vědce“, kteří mají hlavu plnou teoretických pouček, ale nezvládnou poslat cizince do vedlejší budovy. Proto se zde gramatika učí pomocí tzv. větných vzorů, které ji pomohou ihned uvést do praxe. A tím se stává jednoduchou.

Role učitele při výuce

Hlavní úlohou učitele je, aby pomohl mluvit a vyslovovat správně. Prezentuje jen tolik látky, kolik můžete zvládnout, a pokračuje dále, jen když si je jistý, že ji umíte použít.

Stalo se vám někdy, že jste při studiu začali zívat? Nebo jste se na přednášce přistihli, jak jste „duchem mimo“ a čmáráte si po papíře? Tak se projevují tzv. studijní překážky. Učitelé jazykové školy LITE jsou vyškoleni k tomu, aby je včas rozpoznali a studenty vrátili „zpět do hry“.

Výukovou metodu si můžete nezávazně vyzkoušet a sami posoudit, zda vám bude vyhovovat. Stačí se přihlásit na úvodní hodinu zdarma.


« Zpět

reklama
reklama
Jazyková škola LITE
reklama
NICE MAGAZINE
Medical Esthet & Spa