Nejnovější

V přírodě

autor: matrix1982


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 17x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

12.09.2017

Vychytávky u moderních klimatizací

Autor: Ivo Mikolášek (MENHOUSE.cz)

Vychytávky u moderních klimatizací

Klimatizace už pomalu začíná být standardním vybavením domácností i v našich středoevropských zeměpisných šířkách. Nejenže se nám každý rok prodlužuje léto a teploty se drží na velmi vysokých hodnotách, takže používání klimatizace je příjemné i v rámci udržování optimálního klimatu v našich domovech. Ale spousty lidí už přišly na to, že díky ní se můžeme zbavit vlhkosti, plísní, pylu, prachu a nebezpečných bakterií.


Jsou to novodobí pomocníci v našich domácnostech. Zajistí optimální teplotu bez ohledu na venkovní počasí, a navíc díky různým filtrům se postarají také o zdravější prostředí. Moderní klimatizace do bytu disponují spoustou nových vychytávek, které nám usnadňují život.

Moderní klimatizace mají spousty výhod

Pokud se rozhodnete pro koupi klimatizace, zaměřte se hlavně na novější verze, které jsou vylepšeny o vychytávky, jež z tohoto zařízení dělají doslova dokonalý nástroj pro náš domov. Technologie jdou hodně kupředu, obzvláště u klimatizací Samsung, které mají zbrusu nové funkce jako například systém čištění Virus doctor a Easy filtr, jenž neutralizuje veškeré škodliviny ze vzduchu, hlavně alergeny a roztoče, a zároveň ničí zbývající bakterie, které neodstranil klasický filtr. Lépe se nám pak v místnosti dýchá.

Nízká spotřeba energií

V rámci používání invertorové technologie dosahuje klimatizace velmi dobrého hodnocení energetické účinnosti. Digitální invertor nám udržuje příjemné prostředí a zároveň zajišťuje tu nejnižší spotřebu proudu.

Ovládání zařízení pomocí Wifi

Nejnovější klimatizace Samsung jsou vybaveny Wifi modulem, umožňujícím snadné ovládání zařízení pomocí chytrého telefonu doslova odkudkoli. Aplikace jsou volně ke stažení pro systémy Android i iOS.

Klimatizace Samsung sice naptří k nejlevnějším, ale zato mají efektivní invertorové pohony a spoustu nových technologií, které naleznete i na webu www.czechklima.cz.

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Baletní akademie Adély Pollertové