Nejnovější

f

autor: julie20


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

29.11.2017

Vybíráte šaty? Víme, jak na to

Autor: Jolana Holáňová

Vybíráte šaty? Víme, jak na to

Co dnes paří mezi osvědčenou klasiku, pokud jde o outfit moderní ženy? Rozhodně se jedná o šaty. Pokud vybíráte nějaké nové, které by skvěle padly d vašeho šatníku, podívejte se na několik rad, které vám s výběrem pomohou.


Jak je to s délkou?

Je to v podstatě na vás. Dobré je zohlednit primárně událost, na kterou mají být využity. Pokud bude reprezentativní, zvolte spíše dlouhé šaty. Pokud má však jít o outfit na volnočasové nošení, již není problém s tím, že můžete zvolit i kratší provedení. Jak proto, že vám může zajímavě slušet, tak i z toho důvodu, že můžete ukázat své sexy nohy. Navíc si pamatujte, že šaty nejsou jenom volbou na letní dny, ale můžete je nosit i v těch chladnějších.

Vybírejte i podle materiálu


 Ten je u šatů také velmi důležitý. Dá se říci, že lehce souvisí právě s teplotami, které venku jsou. Pokud se chystáte nosit je ještě letos, budou se vám hodit moderní úpletové šaty. Právě ty totiž nabízejí materiál, který je na podzim, ale i na následující zimu ideální volbou. Z jakého důvodu?

  •  Dokonale vás zahřeje
  • Nabídne izolaci vašeho těla
  • Skvěle se přizpůsobí vaší postavě

A co když hledáte šaty spíše na léto? Tedy například na vaši dovolenou? To doporučíme směr opačný. Tedy takový, že je vhodné volit velmi lehké, a ideálně také prodyšné látky. Ty jsou dobrou volbou.

Barev se nebojte

Jdeme na radu poslední. Čeho se týká? Je to barva. Pokud máte v tomto směru obavy, můžete je hodit za hlavu. U šatů se rozhodně nebojte různých výrazných odstínů a pastelových barev. Pokud se nejedná o outfit na různé elegantní příležitosti - kde je nejlepší bílá nebo černá, nemusíte se bát třeba červených, modrých, nebo podobných variant, se kterými se v davu rozhodně neztratíte. Když k tomu přidáte různé motivy, jenom dobře. Jaké mohou být hitem? V současné době jde hlavně o motivy různorodých květin.


« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival