Nejnovější

Michal Drápela - Portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

09.04.2013

Vítězky České Miss se nezastaví. Rozhovory, nakupování a škola

Autor: redakce Nicemagazine.cz

Vítězky České Miss se nezastaví. Rozhovory, nakupování a škola

Vítězky České Miss dohání své povinosti ve škole, chodí na akce, předvání na přehlídkách i natáčí rozhovory.


Vítězky 9. ročníku soutěže krásy se ani v dalším povelikonočním týdnu moc nezastavily. Všechny tři dívky se o Velikonocích alespoň na chvíli navštívily své blízké a příbuzné. S výjimkou Lucie Kovandové, České Miss World, na ně ale od úterý v Praze čekal další program. Lucii totiž čeká letos ještě jedna zkouška - maturita na Obchodní akademii v Brně a v úterý se vydala do školy, aby se pozdravila se spolužáky a poradila se s profesory, jak dohnat absence. Všichni spolužáci i třídní profesorka Marie Šustrová věří, že zkoušku z dospělosti zvládne.

Zatímco Lucie řešila v Brně svůj studijní předmaturitní program, další dvě vítězky se v Praze věnovaly rozhovorům pro média. Ve středu se všechny tři opět setkaly například na 1. narozeninách Klubu Pure Fitness Palladium v hotelu Fusion, aby obří narozeninový dort nejen rozkrojily, ale hlavně ochutnaly. Jednou z výher, kterou vítězky obdržely, je celoroční vstup do tohoto studia. Na otázku moderátora Honzy Musila, zda budou chodit cvičit, svorně odpověděly: „Budeme. Slibujeme. Cvičení ve studiu Pure Jatomi Fitness už jsme si vyzkoušely a opravdu se těšíme“.

Vítězky mají za sebou také "nakupování." Byly si totiž vybírat své dárky od partnerů soutěže, které za své vítězství získaly. Zavítaly tak pro boty do prodejny Aldo, Diesel i butiku Obsession.

Česká Miss 2013 Gabriela byla hostem v pořadu Show Jana Krause. „Bála jsem se, to musím přiznat. Asi nejvíc, že ztratím řeč“, prozradila Česká Miss, „ale jsem moc ráda, že jsem pozvání do pořadu dostala, kromě pana Krause jsem se setkala s Tomášem Klusem a paní Rostyou Gordon-Smith a bylo to úžasné“.

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival