Nejnovější

Michal Drápela - Portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

28.05.2013

Víme, co ženy potřebují

Autor: redakce Nicemagazine.cz

Víme, co ženy potřebují

Boty jsou neodmyslitelným módním doplňkem, ukazatelem stylu, elegance a citu pro módu.


Boty už dávno nejsou jen neforemnými kusy látky nebo kůže, které chrání nohy před nepřízní počasí a nerovností cest. Boty se staly neodmyslitelným módním doplňkem, ukazatelem stylu, elegance a citu pro módu.

Současné moderní ženy si nevystačí s několika černými kousky, které si jsou podobné jako vejce vejci – ženy stále častěji ladí boty s kabelkami, aby dosáhly dokonalého outfitu. Obuvnický trh v dnešní době nabízí přímo výstavní kousky – platformy v pastelových barvách, lodičky pro každodenní nošení s tak akorát vysokým podpatkem, hříšně vysoké jehly ale i pohodlné balerínky nebo žabky pro letní lenošení. Módní návrháři chrlí každou sezónu nedostižné kousky po kterých zatouží alespoň na vteřinu každá dáma. Jak ale získat ty pravé boty k těm úžasným novým šatům co jste včera koupila a nezruinovat si celé konto? Jednoduše! Objevili jsme pro vás malý e-shop pod značkou 1708.cz, který nabízí krásné kousky za velmi příznivé ceny. Což ostatně můžete posoudit samy na www.1708.cz.

Naším tipem jsou bezesporu elegantní pantofle pro každodenní nošení Elin, které můžete za příjemnou cenu 390 Kč pořídit hned ve třech módních barvách.

Mezi botami na klínku jsme dlouho nemohli najít favorita, všechny jsou kouzelné! Nakonec zvítězili boty Izabela v nestárnoucí černé barvě s plnou patou a páskem kolem nártu, které z vašich nohou udělají neodolatelnou přednost.

Na horké letní dny strávené u vody jsou pak ideální volbou některé z žabek, jejichž cena začíná už na bezkonkurenčních 180 Kč!

Pro milovnice party a večírků nechybí ani kategorie High Heels kde najdete barevné kousky pro každou příležitost. Zebry za 490 Kč jsme si fakt zamilovali!

Značka 1708.cz ale myslí i na doplňky.V e-shopu najdete i kabelky do ruky a přes rameno v módních barvách i tvarech. Nás nadchla kabelka s anglickou vlajkou s příznačným názvem Kate.

Ke každé objednávce bot navíc získáte úplně zadarmo detoxikační náplasti na nohy, které na principu východní medicíny vytahují nahromaděné škodlivé látky a ozdravují celý organismus. 1708.cz tak myslí i na naše zdraví, protože co si budeme nalhávat, celý den na podpatkách našemu tělu určitě neprospívá.

Zkuste se řídit naším redakčním tipem a e-shop www.1708.cz navštivte, třeba to bude láska na první pohled.

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival