Nejnovější

V přírodě

autor: matrix1982


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 17x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

25.03.2013

Velikonoční vychytávky do koupelny

Autor: redakce Nicemagazine.cz

Velikonoční vychytávky do koupelny

Lush pravidelně připravuje svým zákazníkům tématické produkty. Tentokrát ke svátkům jara můžete mít třeba pěnu do koupele ve tvaru mrkvičky nebo velikonočního vajíčka.


Namísto obdarovávání přátel a rodiny neekologicky zabalenou kalorickou čokoládou věnujte k letošním svátkům jara něco ze šťavnaté velikonoční nabídky koupelových a tělových produktů LUSH.

Znovupoužitelná pěna do koupele Mrkvička (245 Kč)
Bude se líbit všem velikonočním zajíčkům. Vypadá jako mrkev, vytvoří ve vaně spoustu hravých bublinek, pak se zkrátka odloží a kdykoli se dá znovu použít. Obsahuje hodně ovocných silic, jako je Buchu, citron nebo bergamot, takže má skvělou vůni. Díky mrkvovému oleji vyživuje, je plná vitamínů a má omlazující účinek na pleť.

Velikonoční vajíčko (325 Kč) 
Inovativní dvouvrstvý balistik. Na výběr je ze dvou barev – žluté vejce se zeleným zdobením, které má uvnitř králíčka, a růžové vejce se žlutým či modrým zdobením, které obsahuje kuřátko. Můžete ho použít jednou nebo si ho rozdělit na tři koupele. Voní po vanilce, ylang ylang a grapefruitu.


Hop do svěžích obchodů Lush, které jsou zásobené těmito velikonočními laskominami, spolu s mnoha dalšími etickými výrobky, netestovanými na zvířatech. Pro kompletní nabídku zavítejte do prodejny v OC Palladium nebo na stránky www.lushcz.cz.

« Zpět

reklama
reklama
FREEBIKE
reklama
NICE MAGAZINE
Baletní akademie Adély Pollertové