Nejnovější

Y.A.R.O.

autor: dischmen


Nejlépe hodnocená

...

autor: tristis009

hodnocení: 1,9 / 12x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

19.07.2018

Ušetřete peníze použitím LED žárovek a svítidel

Autor: Ivo Mikolášek (MENHOUSE.cz)

Ušetřete peníze použitím LED žárovek a svítidel

V současnosti je velmi trendy pořizovat si věci, které šetří naši planetu. Ekologické myšlení začíná zaujímat už velmi významné místo v našich postojích a životech. A pokud se k tomu přidá ještě úspora v našich peněženkách, je to další významné plus. A nemusí se jednat jen o úsporu finanční, ale také časovou. Přesně to všechno jsou výsady moderních LED žárovek, svítidel, pásků, dekorativních a nouzových osvětlení či reflektorů. Navíc dobře vypadají a respektují trendy v moderním designu.


Úspora energie na prvním místě

LED žárovky jsou úsporným moderním způsobem osvětlení. Díky nim se dá na spotřebě ušetřit až 85 % elektrické energie. Vynikají opravdu dlouhou životností, takže nejenže se nám brzy vrátí jejich vyšší pořizovací cena, ale také ušetříme čas, který bychom jinak museli obětovat častým výměnám, jako je tomu u klasických žárovek. LED žárovky a svítidla se doporučují hlavně tam, kde během dne nebo večera svítíme po delší dobu.

Použití LED osvětlení v praxi


LED osvětlení je dnes hojně využíváno ve všech odvětvích a oborech činnosti. A to hlavně pro své nesporné výhody, které si ještě upřesníme dále. Používají se v průmyslových halách, nemocnicích, k venkovnímu osvětlení budov, v chodbách, pro nouzová osvětlení, ale stále častěji i v domácnostech. Zde se pak uplatní i horké novinky, jako jsou LED pásky. Ty se skvěle hodí jako dekorativní světlo do celého bytu - od obývacího pokoje až po kuchyň či koupelnu. Jsou velmi trendy prvkem, který se jen tak neokouká.

Pro inspiraci se můžete podívat na internetové stránky ledakce.cz.

Uplatnění v nouzových osvětleních

Špičkovým příkladem sofistikovaného uplatnění systému LED je nouzové osvětlení. Zde se dokonale snoubí jejich veškeré výhody s praktickými potřebami. Dlouhá výdrž, malá spotřeba energie a jasně pronikavé světlo, které nikdo nemůže přehlédnout. Pro tyto vlastnosti patří LED nouzová osvětlení mezi velmi oblíbené produkty.

Chcete-li si prohlédnout dostupné modely, použíjte odkaz https://www.ledakce.cz/nouzova-led-svitidla/.

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival