Nejnovější

Michal Drápela - Portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

26.09.2017

Unikátní niťový lifting z Be Elite Clinic je zázrak

Autor: Jolana Holáňová

Unikátní niťový lifting z Be Elite Clinic je zázrak

Be Elite Clinic je první a jediná klinika svého druhu v České republice, která se kromě standardních esteticko – korektivních zákroků specializuje na zcela unikátní niťové liftingy a jejich kombinaci s jinými estetickými zákroky. I celosvětově si nová klinika získává uznání díky renomé její zakladatelky MUDr. Moniky Kavkové.


Niťový lifting zažívá stoupající popularitu, takže jej zařadili do svého programu mnozí estetičtí lékaři. Nade všemi ale vyniká MUDr. Monika Kavková, zakladatelka Be Elite Clinic. Tato mezinárodně uznávaná odbornice je jedinou českou lékařkou - držitelkou trenérské certifikace niťových liftingů Aptos, která se zabývá kombinováním výše uvedených metod a zároveň je autorkou řady unikátních technologií a postupů cílených na konturování obličeje, liftingů povadlých tváří a dalších anti-agingových zákroků. Všechny své znalosti a dovednosti předává i týmu specialistů, jimž se obklopila. O svých výjimečných novinkách přednáší na nejprestižnějších kongresech po celém světě, vyvíjí nové techniky, vyučuje je a trénuje řadu kolegů. Tyto novinky zařadila do nabídky své kliniky pod názvem MK Elite zákroky. Používá jen nejlepší a nejmodernější materiály. K pochopení její prestiže stačí jen dodat, že na takového mezinárodně uznávané úrovni je jediná u nás a patří mezi ty nejlepší odborníky na niťové liftingy na světě.

Základní filozofií, kterou MUDr. Monika Kavková vetkla jako krédo do celého fungování Be Elite Clinic, je: "U nás je krása dialogem". Pro vysvětlení dodává: "Každý estetický lékař musí být zároveň i psychologem. Lékař musí chápat, jakou proměnou prochází člověk, který touží vylepšit svůj vzhled. Lidský přístup ke každému jednotlivému pacientovi je pro nás prioritou". Z toho důvodu na své klinice úzce spolupracuje s lékařkou - specialistkou na anti-aging a regenerativní medicínu, dermatolegem, plastickým chirurgem, ale i psychologem a dalšími odborníky. Důležitá je souhra celého týmu, aby výsledek byl pro pacienta opravdu přínosný a ten nejlepší možný. Tento ojedinělý přístup najdete pouze zde.

Veškeré zákroky, které zde nabízejí, jsou prováděny po důkladné analýze nejen z hlediska stanovení přesné metody a plánu zákroku, ale i s ohledem na psychický stav klienta. MUDr. Monika Kavková vychází tím z výsledku celosvětových studií, zkoumajících vliv duševní pohody, optimismu ci naopak pesimismu klientů na průběh hojení a spokojenost s výsledkem a říká: "Zjednodušeně řečeno, pokud se těšíte, že budete vypadat krásněji a mít pozitivní přístup, budete se i lépe hojit". Profesionálové z kliniky Be Elite Clinic vše plánují tak, aby miniinvazivní zákroky mohly být prováděny ambulatně, invazivní s co možná nejkratší dobou rekonvalescence a výsledek byl přirozený.

Pokud využijete příležitosti stát se klientkou či klientem této výjimečné kliniky, jediného zařízení svého druhu u nás, můžete si být jisti, že vás lékaři budou citlivě provázet na cestě za vaším novým a lepším já. Unikátní metody, které zde ppoužívají, neumí nabídnout nikdo jiný.

BE ELITE CLINIC
Jindřišská 939/20, Praha
Tel.: + 420 770 102 300
info@beeliteclinic.cz

www.beeliteclinic.cz

www.facebook.com/beeliteclicnic/

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival