Nejnovější

Michal Drápela - Portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

04.12.2008

Unikátní hodinky Piaget „Magic Hour“

Autor:

Unikátní hodinky Piaget „Magic Hour“

Mimořádnost švýcarské klenotnické firmy Piaget spočívá v umění a dovednosti stvořit hodinky jako jedinečné umělecké dílo. Právě taková je novinka – hodinky „Magic Hour“. Poprvé v historii značky Piaget byly, díky tajně vyvinutému mechanismu, vytvořeny hodinky tři v jednom. Jedny hodinky vám umožní jediným dotekem vyjádřit tři rozdílné nálady, tři styly, tři způsoby nošení. Nejdříve zdrženlivé, pak překvapivé a jindy velkolepé, podle toho, jak se zrovna cítíte.


Když je elipsa pouzdra v horizontální poloze, poskytuje číselníku velkorysý prostor a nadčasový styl, který vyzařuje harmonickou dokonalost. Jemným dotekem se ovál přetočí šikmo do strany a jako kouzlem je tu druhý originální model plný překvapení, číselník se přizpůsobí nové pozici oválu pouzdra. Třetí poloha, kdy je elipsa ve vertikální poloze, odhaluje nejoslnivější podobu hodinek se zlatými číslicemi posazenými diamanty.
Dámské hodinky z 18kt růžového nebo bílého zlata zdobí třicet šest diamantů na opulentní lunetě ve tvaru elipsy, přecházející v jemně gravírovaný číselník. Jsou dostupné ve dvou provedeních: první s černým saténovým páskem vytváří výrazný kontrast s pouzdrem z bílého zlata a druhé s bílým saténovým páskem jemně doplňuje verzi z růžového zlata.
Hodinky „Magic Hour“ zakoupíte v exkluzivní prodejně Carollinum, Pařížská 11, Praha 1.

Oficiální stránka značky Piaget:  www.piaget.com 

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival