Nejnovější

elish02

autor: fartis.de


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

11.04.2018

Ukončete pracovní pozici se správným vzorem výpovědi

Autor: Ivo Mikolášek (MENHOUSE.cz)

Ukončete pracovní pozici se správným vzorem výpovědi

Nacházíte se v období, kdy nejste spokojeni se svojí aktuální prací? Chcete ji ukončit, ale nevíte jak na to? Pojďte se spolu s námi podívat na pár zajímavých rad a návodů, jak na ukončení pracovního poměru. Důležité je dělat opravdu jen nezbytné a správné kroky, aby váš odchod z dané pozice byl jednoduchý, nenáročný a proběhl v přátelském duchu, dle zákonných norem. Abychom vám to usnadnili ještě více, nabídneme vám odkaz i na potřebný vzor výpovědi dohodou.


Jednejte vždy s chladnou hlavou

V rámci výpovědi z jakéhokoliv zaměstnání si své kroky nejdříve dopředu dobře rozvažte. Neměli byste jednat s horkou hlavou. Nikdy dopředu nevíte, kdy budete koho ještě potřebovat. Jakékoliv "zkratovité jednání" by se vám později mohlo vymstít. Samotná výpověď musí být podána písemnou formou. Pro jednodušší orientaci v této věci, a abyste si to celé trochu usnadnili, podívejte se na výpověď dohodou - najdete zde již prověřený vzor. Díky němu ušetříte čas i peníze, jež by vás stál právník.

Pro získání nové práce si pořiďte aktuální životopis

V rámci ucházení se o novou práci se jistě bude hodit také strukturovaný životopis. A jelikož čas letí a vše se mění, rozhodně nepoužívejte ten starý, již před mnoha lety vytvořený. Udělejte si čas na sepsání nového. Podívejte se na pravidla, kterými byste se měli rozhodně řídit, a nebojte se nahlédnout i do již připravených vzorů, kterých je na internetu nespočet. Zapomínat byste neměli ani na stylistickou, případně grafickou úpravu, aby váš životopis byl srozumitelný, jasný a přehledný. Vyvarujte se okázalosti, zbytečných slov a řádků navíc, které do životopisu nepatří. Myslete na nejdůležitější pravidlo, jež hovoří o pravdivých údajích. Lživý životopis ještě nikomu štěstí nepřinesl. Strukturovaný životopis je prvním odrazovým můstkem na cestě za dobrou prací.

Abychom vám ulehčili hledání, našli jsme pro vás již prověřený vzor životopisu, který obsahuje všechny potřebné náležitosti.

Teď už jen popřejeme hodně zdaru při hledání nového zaměstnání.


« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival