Nejnovější

V přírodě

autor: matrix1982


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 17x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

07.08.2019

Účinky erotických masáží na lidské tělo a jejich jemná síla

Autor: Jolana Holáňová

Účinky erotických masáží na lidské tělo a jejich jemná síla

Pokud nejste v této oblasti příliš zkušení, mohli byste účinky erotických masáží vidět velmi zjednodušeně – a to pouze jako sexuální potěšení. Ano, jistě lze pojmout erotickou masáž jako vhodnou předehru. Důležitá je však skutečnost, že dokáže skvěle skloubit účinky masáže a erotiky – zdánlivě jemné doteky s výrazným vlivem na naše zdraví.CO SE BĚHEM EROTICKÉ MASÁŽE DĚJE S NAŠÍM TĚLEM?

O naprosto dokonalý zážitek se během erotické masáže stará kombinace klasického svalového uvolnění, erotický náboj a masáž erotogenních zón. Všechny tyto impulsy mají tyto účinky na naše tělo: 

Fyzická aktivita → Podpora krevního oběhu 

Masáž svalů → Snížení napětí a odbourání únavy 

Stimulace mozku → Hormonální rovnováha    

IMPULS PRO KREVNÍ OBĚH

Jakékoliv fyzické aktivity a pohybová cvičení zlepšují krevní oběh a podporují činnost srdce, čímž snižují riziko infarktu a prodlužují nám život. Proto má i náš sexuální život přímý vliv na naše tělesné zdraví. Při masáži navíc dochází k přímé stimulaci měkkých tkání a v kombinaci s masáží erotogenních zón je celkové prokrvení těla dokonalé. Dobré tělesné okysličení pak umožňuje správnou funkci vnitřních orgánů a ovlivňuje celkovou životní energii. 

SNÍŽENÍ CELKOVÉHO NAPĚTÍ A ÚNAVY

Díky dotekům se můžeme během erotické masáže těšit na maximální uvolnění svalů, které je doprovázeno zásadním snížením únavy. Tělo má možnost efektivně vyplavovat toxiny a znovu obnovit svoji vitalitu. Erotický náboj pak dodává relaxaci zcela nový rozměr - celý proces důmyslně prohlubuje a snižuje sexuální napětí. 

OBNOVENÍ HORMONÁLNÍ ROVNOVÁHY

Díky erotickému náboji během masáže dokáže tělo efektivně bojovat s nahromaděným stresem a ovlivnit naši emocionální rovnováhu. Prvek erotiky stimuluje mozek – hypofýza uvolňuje hormony gonadotropiny (stimulující pohlavní orgány a hormony) a tělo začíná vytvářet hormon štěstí serotonin, který má zásadní vliv na naše pocity a nálady. 

ÚČINKY EROTICKÝCH MASÁŽÍ – NEZAPOMÍNEJME NA DUŠI

Erotická masáž s sebou přináší významné psychické uvolnění a obohacení sebe samého, čímž se ve svých účincích stává kompletní. Konkrétně pak: 

Komunikace o vlastních potřebách → Prohloubení vztahové intimity 

Poznání vlastního těla → Zkvalitnění dosažení orgasmu 

Vyjádření skrytých přání → Základ spokojeného sexuálního života 

PROHLOUBENÍ PARTNERSKÉHO VZTAHU

Erotická masáž je ideální možností, jak prohloubit intimní partnerský vztah, vynahradit si tolik chybějící společný čas a zlepšovat sexuální komunikaci, kterou je třeba trénovat. Erotická masáž přímo vybízí k hovorům o vlastních potřebách a prohlubuje tak vzájemnou intimitu. Stává se tak prostředkem k harmonizaci nejen sexuálního, ale i partnerského života. 

ZKVALITNĚNÍ SEXUÁLNÍHO ŽIVOTA

Jedním z účinků erotické masáže, ať už u mužů nebo u žen, je nepochybně lepší uvědomění si vlastní sexuality a zkvalitnění sexuálního života. Vědomé uvolnění a práce s prožitky zlepšuje dosažení orgasmu u žen. Muži jsou pak schopni oddálit ejakulaci a prodloužit tak intimní chvíle. 

POZNÁNÍ SEBE SAMA

V neposlední řadě je nutné zmínit dlouhodobý dopad, který taková jiskřivá masáž může mít. A tím je lepší poznání sebe sama, vlastních tužeb a potřeb, o kterých jste možná doposud ani nevěděli. Nemůžeme prožívat plnohodnotný sexuální život bez toho, aniž bychom znali vlastní potřeby a uměli si o jejich plnění také říci. Právě erotická masáž je pak ideálním prostředkem pro objevování vlastních přání nebo odbourání studu a zábran. 

Pojďte do toho!

Uvolnění, odbourání stresu, nebo budování kvalitnějšího sexuálního a partnerského života – nejen tohle jsou aspekty a přínosy erotických masáží. Proč si neokořenit váš sexuální život a všechny tyto přínosy na vlastní kůži nezažít? A co vy - patříte k lidem, kteří se nebojí experimentovat, a láká vás takovou masáž vyzkoušet? Nebo jste naopak zdrženliví a iniciativu necháváte na partnerovi či partnerce? Ať tak či onak, budeme velmi rádi za vaše zkušenosti a názory v komentářích.


« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival