Nejnovější

ja

autor: luwang


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 19x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

30.12.2021

Tukový polštář na břiše? Krabičková dieta vám pomůže se ho zbavit

Autor: Jolana Holáňová

Tukový polštář na břiše? Krabičková dieta vám pomůže se ho zbavit

Hubnutí břicha v žádném případě není jednoduché. Krabičková dieta vám ale vaše úsilí může významně usnadnit. Kombinace vyvážené zdravé stravy a vhodného typu cvičení je jediným efektivním způsobem, jak zhubnout břicho jednou provždy. Neumíte si sami vytvořit optimální jídelníček na hubnutí břicha, a i kdybyste uměli, nemáte čas na každodenní vaření několika chodů denně?Nenechte se odradit. S naší pomocí se vám to tentokrát podaří. První krok je kvalitní krabičková dieta. Požadovaného výsledku dosáhnete zdravě a hlavně bude trvalý. Poradíme vám, co na hubnutí břicha jíst, a přidáme další užitečné informace. S jejich pomocí se vyvarujete nejčastějších chyb.


Krabičková dieta je pohodlný způsob, jak mít absolutní kontrolu nad energetickým příjmem


Ruku na srdce, kolikrát za život už jste se snažili zhubnout? Pokud čtete tyto řádky, vaše snažení pravděpodobně nemělo dlouhého trvání. Zachovejte klid; rozhodně v tom nejste sami! Redukční programy jsou náročné a ne vždy přinesou trvalé výsledky.


Tukový polštář na břiše? Krabičková dieta vám pomůže se ho zbavit


4 hlavní důvody, proč se vám zatím nepodařilo zhubnout trvale:


  1. Nebyli jste o svém záměru skálopevně přesvědčeni.

  2. Nedokázali jste dlouhodobě tvořit a připravovat vyvážený jídelníček.

  3. Neměli jste čas na přípravu jídla a cvičení.

  4. Zdravá strava nebyla dostatečně pestrá, takže jste se časem vrátili ke starým stravovacím návykům.


Vytvořit opravdu vyvážený jídelníček, který přesně odpovídá vašim nutričním potřebám, je zpravidla pro laika časově velmi náročné, stejně jako nákup surovin a následná příprava pokrmů. Časová náročnost je jedním z nejčastějších důvodů, proč lidé zdravé stravování po čase vzdají.

Pokud hledáte účinný způsob, jak rychle zhubnout břicho, krabičky představují pohodlné řešení, díky kterému nemusíte nic počítat. Jídlo máte hned po ruce a ušetřený čas můžete věnovat cvičení, bez kterého se při hubnutí problematických partií neobejdete.

Jak shodit břicho s pomocí vyvážené stravy


Přemýšlíte, jak zhubnout břicho? Jídelníček ve vašem snažení hraje stěžejní roli. Tuk na břiše trápí nejen obézní lidi a osoby s nadváhou, pneumatiku kolem pasu mohou mít také jinak štíhlí jedinci. Tuk na břiše přitom není jen estetický problém. Pokud máte tuk také mezi vnitřními orgány, jedná se o závažný zdravotní problém, který má přímou souvislost s onemocněním srdce, cév nebo cukrovkou.


Co (ne)jíst aneb jak zhubnout tuk na břiše


Pokud si kladete otázku, co jíst při hubnutí břicha, máme pro vás pár jednoduchých pravidel, která se vám určitě vyplatí dodržovat nejen během redukčního programu, ale i v následné udržovací fázi:


  1. Vzdejte se slazených bublinkových limonád. I dvě sklenky denně stačí k tomu, aby se vás břišní tuk držel jako klíště.

  2. Omezte konzumaci alkoholu na minimum. Ideální je samozřejmě úplná abstinence, pokud abstinovat nedokážete, nikdy nepijte na prázdný žaludek a ujistěte se, že pijete dostatek vody. Alkohol dehydratuje.

  3. Není nutné jíst 5 až 6 porcí jídla denně. Pokud nejste zvyklí na svačiny, nemusíte je jíst. Stačí tři vyvážená jídla, která pokryjí váš denní příjem živin.

  4. Nevyhýbejte se všem tukům. Některé tuky jsou pro tělo prospěšné. Podle nových studií* nenasycené tuky aktivují geny, které zabraňují ukládání tuků a zlepšují metabolismus inzulínu.

  5. Dieta na hubnutí břicha obsahuje sacharidy, které jsou obsažené v celozrnných produktech, jako je oves, quinoa, pšenice atd.


*Zdroj: časopis Diabetes


Tukový polštář na břiše? Krabičková dieta vám pomůže se ho zbavit


Univerzální recept, jak nejrychleji zhubnout břicho neexistuje


Každý člověk je jedinečný a má jiný metabolismus. Co zabralo u vaší kamarádky nebo kamaráda, se ve vašem případě může úplně minout účinkem. Tajemství úspěchu krabičkového stravování tkví v individuálním přístupu. Každý odběratel krabiček má jistotu, že pokrmy obsahují přesně tolik živin a kalorií, které potřebuje k dosažení svých cílů.


Náš jídelníček pro dokonalé břicho je nápaditý a chutný. V nabídce máme 100 různých pokrmů, každý den tak můžete ochutnat něco nového. Pokud si nejste jisti, stačí si objednat náš zkušební jídelníček pro hubnutí břicha na 2 až 4 dny. Vyvážená strava je zdravý a trvalý způsob, jak účinně zhubnout břicho.


Zapomeňte na drastické diety, které končí jojo efektem.


Chcete rychle zhubnout břicho? S našimi chutnými krabičkami vám to půjde jako po másle.Zdroj foto: FitKitchen.cz


« Zpět

reklama
reklama
Medical Esthet & Spa
reklama
NICE MAGAZINE
Medical Esthet & Spa