Nejnovější

Michal Drápela - Portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

22.08.2018

Trojka v ložnici – vzrušující zážitek nebo cesta k záhubě vztahu?

Autor: Ivo Mikolášek (MENHOUSE.cz)

Trojka v ložnici – vzrušující zážitek nebo cesta k záhubě vztahu?

Je zcela normální, že sexuální život dvojic v dlouhodobém vztahu po čase opadává. Mění se nejenom délka, ale i četnost a intenzita společných prožitků. Pokud však na této části vztahu společně nepracujete, může se frustrace z ložnice promítnout i do každodenního života. Mnoho dvojic tak společně vymýšlí, kam hranice sexuality posunout a jak plamen vášně oživit. Jednou z častých možností je přizvání dalšího člověka do partnerského lože.


Komunikace je základ

Jakmile je jednou návrh na trojku vyřčen a vy ho začínáte zvažovat, pamatujte, že musíte upřímně komunikovat. Každý jednotlivec má hranice nastavené jinde, a proto je třeba se dopředu dolmluvit na jasných pravidlech a podmínkách, za kterých se tato představa může zrealizovat. Mluvte o konkrétních věcech, které jsou pro vás přijatelné a které již ne. Může váš partner třetí osobu líbat? Může se s ní mazlit? Kdo s kým může mít styk a kdo se naopak může jen dívat? Vyjasněte si všechny možné scénáře předem. Taková zkušenost totiž může váš vztah znovu rozdmýchat nebo úplně zničit.

Koho přizvat?

Zde opět záleží na osobních preferencích každého jednotlivce. Ženy si většinou přejí tento intimní zážitek sdílet s kamárádkou nebo jinou ženou, kterou dobře znají a mohou jí věřit. Muži naopak preferují spíše náhodnou známost, která se bude zamlouvat oběma partnerům. Jestliže jste se rozhodli pro někoho, koho znáte, pamatujte, že se nejspíš budete potkávat. A také zde existuje riziko, že celý tento experiment nedopadne dobře, a vy tak můžete přijít nejenom o partnera, ale také o kamarádku.

Doma či jinde?


Pokud neznáte nikoho vhodného, s kým byste tento zážitek chtěli sdílet, jednoduchou cestou, jak si přijít na svoje, jsou swingers kluby. Zde je velmi velká pravděpodobnost, že narazíte na stejně laděné lidi, kteří budou svolní s vámi experimentovat. Vše většinou probíhá anonymně, nemusíte se tedy bát, že se vaše dobrodružství stane veřejným tajemstvím. Podobně oblíbené jsou i erotické masážní salóny. Ty poskytují výhodu všem, kteří nechtějí do sexuálního styku zatahovat třetí osobu, avšak chtějí vyzkoušet něco nového. Erotické masáže, jako je např. tantrická nebo nuru masáž, můžete absolvovat s partnerem a dopřát si tak společné chvíle plné slasti.


« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival