Nejnovější

Michal Drápela - Portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

17.05.2007

TRIUMPH

Autor:

TRIUMPH

http://www.triumph.com


TRIUMPH

Nabízí:

  • spodní prádlo
  • noční prádlo
  • plavky
  • župany
  • doplňký sortiment pro těhotné ženy
  • punčochy ve spreji

Technika zpracování

Technika-Moldování

Moldováním se rozumí termoplastické předtváření materiálu. Triumph má s používáním této techniky dlouholeté, rozsáhlé zkušenosti a zaujímá se svým know-how přední místo ve světě. Zaručuje nejvyšší kvalitu zpracování při zachování textilních vlastností a perfektního střihu. Samozřejmě je technika moldování přátelská k životnímu prostředí.

SoftMold-Košíčky

Bezešvé, pohodlně tvarující poprsí. SoftMold košíčky jsou zhotoveny zcela bez švu. To umožňuje velmi příjemný pocit při nošení.

TwoSoft-Košíčky

Bezešvé, pohodlně tvarující. Two Soft košíčky jsou vytvarovány z dvojité vrstvy a proto neprůhledné - je vidět jen to, co být vidět má.

Zapínací léga v rozkroku

Triumphem Speciálně vyvinuté zapínání v rozkroku pro nekomplikované oblékání a svlékání korzetového prádla

Kostice

Naše kostice jsou individuálně vytvořeny pro jednotlivé modely. Podle míry náročnosti na funkčnost používáme různé druhy materiálu a pevnosti kostic. Tak je pro každý model zajištěn optimální střih.

Zapínání “háčky & očka” bez obsahu niklu

Mnoho lidí je alergických na nikl. Triumph používá na všechny kovové části zapínání bez obsahu niklu.

Ramínka

Softfeel - ramínka

Exkluzivně vyvinuté Triumphem pro pohodlné nošení.
Softfeel - ramínko je první ramínko beze švů a lemování, které se na rameni rozšiřuje. Nezařezává se a vyrovnává veškeré zatížení.

Nasazení ramínek

U mnoha našich produktů jsou nastavitelná ramínka navařena přímo na posunovače. Ramínko je plošší, méně tlačí a snadněji se nastavuje.

Velikosti přizpůsobená šířka ramínka

Pro zajištění optimálního střihu a pohodlného nošení je šířka ramínka individuálně přizpůsobena funkčním nárokům modelu. Větší velikosti a košíčky mají tedy širší ramínka.

Extra široké ramínko

Velmi komfortní ramínko je obzvláště široké a lehce vypodšívkované přesně tam, kde potřebujete. Nic Vás netlačí a neobtěžuje.

Stabilizační ramínko

Stabilizační ramínko kompletně obepíná prsy a rozděluje tak optimálně tažnou sílu.

Materiál

Cottylen®

Materiály s Cottylenem® spojují kladné vlastnosti syntetických materiálů a bavlny. Vnitřní strana, která je v kontaktu s kůží, obsahuje převážně bavlnu a příjemně se nosí.

Elastan

Elastan je hromadný pojem pro elastická vlákna. Tyto vlákna jsou obzvláště elastická. Jsou schopná se maximálně roztáhnout a zase se vrátit zpět do původní délky. Nevytáhnou se. Triumph jejich vlastností optimálně využívá.

Lycra®

Lycra® je označení elastanových vláken od firmy Invista.

Tactel®/Tactel®-Aquator

Tactel® je polyamidové vlákno velmi příjemné na dotyk. Prádlo je prodyšné a příjemně se nosí. Tactel® - Aquator ještě navíc zajišťuje regulaci vlhkosti.

Meryl® Actisystem

Meryl - mikrovlákna jsou velmi jemná polyamidová vlákna, která se velmi příjemně nosí a snadno ošetřují.
Jsou maximálně prodyšná a lehká.

Meryl® Microfibre

Inovativní vlákna se specifickými funkcemi využitelnými pro sport jako jsou transport vlhkosti, vyrovnávání teploty a zachování svěžesti. Meryl Micro, Meryl Nexten a Meril Skinlife od firmy Nylstar.

Meryl® Skinlife

Meryl Skinlife je bakteriostatické nylonové vlákno. Udržuje na pokožce přirozenou bakteriální rovnováhu a zaručuje tak příjemný pocit svěžesti i při intenzivní tělesné námaze.

Weftloc

Weftloc je velmi kvalitní moderní prádlový materiál se speciálně příčně a podélně zapracovanými elastanovými vlákny. Weftloc díky vysokému podílu elastanu perfektně formuje, je velmi přiléhavý a velmi pohodlně se nosí.
(např: Visuelle TSR)

Viskóza

Viskóza je jemné, k pokožce přívětivé vlákno s leskem na celulózové bázi.

Modal/Micromodal

Modal je ještě kvalitnější a obzvláště odolné viskózové vlákno. Micromodal se vyrábí z mnoha modalových vláken. Je nadmíru přiléhavý a velmi příjemně se nosí.

Punčochy ve spreji

AirStocking JEWEL JEWEL60g jsou hedvábné punčochy ve spreji s jemným diamantovým prachem ve čtyřech módních odstínech. Zvláčňující a vyživující složky jsou doplněny o ochranný filtr SPF 25 PA+. Jsou prodyšné a voděodolné. Jedno balení je na cca 12 použití.

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival