Nejnovější

elish02

autor: fartis.de


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

15.01.2018

Trendy v oblečení: Spodní prádlo s molekulami stříbra

Autor: Jolana Holáňová

Trendy v oblečení: Spodní prádlo s molekulami stříbra

Oblečení je, dnes jako včera, velmi módní záležitostí. Řídíme se podle nejnovějších trendů co do barev, střihů i materiálů. Vše chceme mít hezky sladěné, aby náš outfit byl pokud možno naprosto bez chyb. Ale nejde nám vždy jen o vzhled, záleží nám také na funkčnosti daných materiálů, ze kterých je oblečení ušito. Velmi moderním produktem je Nanosilver. Technologie s nadstandardními funkcemi, jež zvyšují užitnou hodnotu materiálu s využitím molekul stříbra.


Produkty Nanosilver a jejich výhody

Moderní výrobní technologie využívající molekul stříbra je naprosto unikátní. Zabraňuje vzniku nadměrného pocení, a tím i uvolňování nepříjemného pachu. Díky používání tohoto oblečení se vyhnete možným kožním problémům. Tyto výrobky jsou navíc pohodlné, velmi funkční a zcela prodyšné, a to za každého počasí.

Široká nabídka spodního prádla

Ze široké nabídky spodního prádla si vybere snad úplně každý. Zaměřte se hlavně na kvalitní termo ponožky, nátělníky a funkční prádlo.

Kvalitní termo ponožky

Základem dobrého vybavení aktivního muže i ženy jsou termo ponožky. Vlákna Merino a technologie Nanosilver jsou dokonalou kombinací, jež nabízí vysoké tepelné účinky. Molekuly stříbra mají antibakteriální účinky a zabraňují vytváření mykóz a nepříjemnému pachu.

Nátělníky

Oblíbenou a funkční částí oblečení jsou nátělníky. Hodí se doslova na každý den. Ať už si je oblékáte jako základní vrstvu do chladného počasí, nebo jen pod košili k obleku, či pod tričko v horkých dnech. Kvalitní zpracování v kombinaci s technologií Nanosilver je zárukou dobré péče o vaši pokožku.

Funkční spodní prádlo


Spodní prádlo s funkčním střihem a vyrobené z materiálů s molekulami stříbra je dobrým základem pro eliminaci bakterií a potu. Nejenže je velmi pohodlné na klasické nošení, ale také se výborně osvědčí při cestování a sportu. Intenzivně totiž pohlcuje nepříjemné zápachy.

Kde seženete produkty z materiálu Nanosilver

Chcete-li kvalitní funkční spodní prádlo z materiálu Nanosilver, pak stačí navštívit www.nanosilver.cz.


« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival