Nejnovější

elish02

autor: fartis.de


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

13.04.2018

Trendy v nábytku: Šatní skříně

Autor: Ivo Mikolášek (MENHOUSE.cz)

Trendy v nábytku: Šatní skříně

Nejdůležitějším finálním vybavením našeho bydlení je nábytek. V současnosti neexistuje nic, co byste na trhu s nábytkem nesehnali. A pokud vám opravdu něco chybí, není problém si to objednat na zakázku. Nejvíce limitující položkou při zařizování domácnosti jsou finance. Na dostupném rozpočtu vždy tak trochu závisí to, jak bude interiér nakonec ladit a působit. Ale na druhou stranu, peníze nejsou mnohdy všechno. Máte-li dobrý vkus a věnujete-li výběru nějaký ten čas, abyste našli ten pravý kousek, budete odměněni dokonalým prostředím pro život.


Mezi důležité kusy nábytku patří bezesporu i šatní skříně. Obzvláště teď v jarním období, kdy bude potřeba mít hezky po ruce a přehledně srovnané nové kolekce outfitů do práce, na koncerty či do divadla anebo do přírody.

Šatní skříň jako důležitá součást bydlení

Trendem jsou velké šatní skříně i kompletní šatny, jež si v našem bydlení vydobyly své velmi důležité místo. Mnoho lidí si uvědomuje, že chtějí-li mít oblečení dlouho jako nové, je potřeba ho dobře a přehledně skladovat. Vybíráme si podle moderního designu, barvy, materiálu i velikosti těchto skříní, nebo rovnou vybavujeme celé šatny jejich větším počtem. V neposlední řadě se nesmí zapomínat na funkční a praktické vybavení vnitřku skříně. S rostoucí velikostí skříně se musí již myslet i na úsporu okolního prostoru, který zabírají, a tak je v současnosti nejvíce oblíbenou verzí šatní skříň s posuvnými dveřmi.

Moderní barvy a přírodní materiály

Hledáme-li na českém trhu to nejlepší pro bydlení, rozhodujeme se při svém výběru často podle barvy a použitých materiálů. Nejprodávanějším typům tohoto kusu nábytku dominuje bílá šatní skříň. V těsném závěsu jsou ale i moderní barvy, jež nebyly dříve běžnou součástí našich domovů. Co se materiálů týče, jsou stále populárnější přírodní materiály. Nebojíme se ani moderních kombinací jako dřevo, kov a sklo. Při výběru nezapomínáme na veliké zrcadlo, jež je běžnou součástí těch nejlepších kousků. Šatní skříň bílá dokonce nevadí ani většině mužů.

Hledáte-li do vašeho interiéru velké šatní skříně, podívejte se na www.dona-shop.cz.


« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival