Nejnovější

elish02

autor: fartis.de


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

20.01.2018

Trendy v módě: Pánské kabáty

Autor: Ivo Mikolášek (MENHOUSE.cz)

Trendy v módě: Pánské kabáty

Dávno už je pryč doba, kdy se muži o sebe nestarali, bylo jim pomalu jedno, v čem vyjdou na ulici či vyrazí do města nebo za kulturou. V současnosti se pánové už skoro vyrovnají dámám. Dbají nejen na své vlasy, vousy, pokožku, ale také na celkový vzhled svých outfitů. Proto už nějakou dobu mužským šatníkům dominují pánské kabáty. A neplatí to jen pro zimní období. Velmi módní jsou i modely pro jaro, podzim, nebo univerzální kožené.


Elegantní pánské kabáty pro všechna roční období

Pánský kabát už dávno není doménou jen pro zimní období. Muži si je tak moc oblíbili, že jsou vyhledávaným módním outfitem i pro další roční sezóny. Jejich elegance a univerzálnost se hodí ke všem možným příležitostem, ať už jdete na procházku, do města, nebo na nějakou kulturní akci. Pod kabát se také dobře schová jakýkoliv druh oblečení, který je pak i dobře chráněn proti povětrnostním vlivům. V široké nabídce dnes najdete opravdu dobrý výběr různých typů a střihů. Nejoblíbenějším z nich je elegantní pánský kabát. Dobře totiž dotváří každému muži jeho více či méně dokonalou postavu. Své pevné postavení v šatnících si už vydobyly také varianty jarních či podzimních kabátů. Zapomínat nesmíme ani na koženou verzi, jež je univerzální, a navíc se dobře udržuje - díky kvalitnímu materiálu, z něhož je kabát ušit.

Vybírejte i podle módních barev a střihů

Základní barva pro pánské kabáty je černá. Tuto stálici doplňuje šedá a tmavě modrá varianta. V současnosti se do módy dostávají i více odvážné barvy. Za zmínku rozhodně stojí béžová, či tmavě i světle hnědá. Od jednobarevných přes různé kombinace až po decentní vzory. Nejčastěji používaným materiálem je kvalitní vlna, jež dodává kabátům jemnost a spolehlivě zahřeje. Co se týče střihů, existuje řada provedení, a to jak v krátkých, tak i ve středně dlouhých variantách.

Kde najdete opravdu široký výběr

Hledáte-li pánské kabáty pro slavnostní chvíle i každodenní nošení, pak opravdu široký výběr naleznete na www.taxido.cz.


« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
TisknuLevne.cz