Nejnovější

elish02

autor: fartis.de


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

10.03.2018

Trendy v bydlení: Posuvné dveře a jejich výhody

Autor: Ivo Mikolášek (MENHOUSE.cz)

Trendy v bydlení: Posuvné dveře a jejich výhody

Vytvořit si dokonalý prostor pro bydlení chce asi každý z nás. Ideálně aby byl podle nejnovějších trendů, a navíc aby to nestálo příliš mnoho peněz. Což v současnosti není žádný velký problém díky široké nabídce na trhu s nábytkem. Je tak bohatá, že dokáže uspokojit i toho nejnáročnějšího zákazníka. Důležité je vybavit si interiér v nadčasovém designu, jenž se vám hned tak neokouká. Zároveň musí nabízet otevřený a vzdušný prostor, ve kterém lze dobře a prakticky využít každé volné místo. Velmi trendy jsou v posledních letech právě z těchto důvodů posuvné dveře, jež nabízejí spousty výhod. Pojďme se na ně podívat podrobněji.


Moderní řešení v úspoře místa

Použití moderních řešení v rámci vašeho bydlení vám může k úspoře místa výrazně pomoci. Přesně takové jsou posuvné dveře, které navíc podtrhnou nadčasový charakter interiéru. Už několik let jsou pomyslnou třešničkou na dortu moderního designu. Dodávají místnostem eleganci a funkčnost. Existuje řada důvodů, proč si je do domů či bytů pořídit.

Spousty výhod při použití posuvných dveří


Mezi největší výhody posuvných dveří v porovnání s použitím klasických dveřních systémů patří úspora místa. Jejich další příznivou vlastností je naprostá bezhlučnost. Samotné jejich otevírání a zavírání jen tak neuslyšíte. Navíc se nemůže stát, že by při průvanu hrozilo jejich bouchnutí. Nadčasovost dveří tohoto typu se odráží hlavně v jejich designu, který dodává interiéru moderní šmrnc.

Několik možností uchycení

U posuvných dveří máte k dispozici několik možných řešení, pokud jde o způsob jejich uchycení. Vybírat můžete v rámci technických možností instalace, nebo případně podle disponibilních finančních prostředů. Nejlepším řešením, hlavně po designové stránce, jsou dveře do pouzdra. Jsou sice náročnější na instalaci, ale výsledný efekt stojí za to. Další variantou jsou dveře na stěnu. Výhodou je pak snadná montáž i příznivá cena.

Kde pořídit ty správné posuvné dveře

Hledáte-li kvalitní posuvné dveře do pouzdra, nebo na stěnu za dobré ceny, podívejte se na www.grimax.cz.

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival