Nejnovější

Michal Drápela - Portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

31.10.2017

Trendy v bydlení: Obývací stěny

Autor: Jolana Holáňová

Trendy v bydlení: Obývací stěny

Dnešní moderní bydlení mění leckteré dříve zaběhané zvyklosti. Do interiérů proniká minimalismus i retro, přírodní materiály i surovost vnitřních prostor. Ale existuje pár věcí, které se až tak rapidně nemění. Na mysli máme obývací stěny. Ty jsou stále dominantou mnohých interiérů. Buď zabírají kompletní zeď, nebo jsou rovnoměrně rozloženy po celé místnosti. Ať už vyznáváte jakýkoliv styl, bez nábytku se v obýváku neobejdete, a to, co vám obývací stěna poskytne především, je onen velkolepý a zcela nepostradatelný úložný prostor.


Velkolepý prostor a praktičnost

Obývací stěna je velmi praktický, zpravidla mnohočetný kus nábytku, bez kterého se neobejde skoro žádná domácnost. Nabízí spoustu úložného prostoru, kam se schovají veškeré věci, co potřebujete mít po ruce. V současnosti je trend takový, že opravdu jen výjimečně je něco vystaveno venku "na odiv", většina předmětů bývá před zraky, ale hlavně před prachem a jinými nečistotami, uklizena uvnitř.

Dominantní stěny, jež pokrývají celé zdi obývacích pokojů, jsou nabízeny v nespočetných variantách. Jen na vašem vkusu záleží, jaké si vyberete.

Moderní vzhled a přírodní materiály

To jediné a podstatné, v čem se obýváková stěna výrazně změnila, je její vzhled a použité materiály. Už to dávno nejsou takzvané výplně od podlahy až po stropy. Do designu pronikla vzdušnost, kreativita, kombinace netypických prvků a spousta interiérového osvětlení. V barvách je preferován luxusní vzhled, a tak prodejům vévodí bílá obývací stěna.

Podle čeho si vybrat tu pravou

Rozhodovat byste se měli hlavně podle svého vkusu. Stěna musí celkově ladit s konceptem vašeho bydlení - a je vcelku jedno, jestli chcete minimalismus, klasickou masivní stěnu, nebo pomýšlíte na vintage styl. Vše musí být hlavně dobře sladěno. Pokud potřebujete dodržet spíše úsporný rozpočet, nemusíte zoufat, protože na trhu jsou k dostání i velice hezké levné obývací stěny. Stačí jen vědět, kde hledat.

Kde najdete širokou nabídku


Chcete-li si vybírat ze široké nabídky za příznivé ceny, rozhodně nesmíte opomenout internetový obchod www.dona-shop.cz.


« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival