Nejnovější

Y.A.R.O.

autor: dischmen


Nejlépe hodnocená

...

autor: tristis009

hodnocení: 1,9 / 12x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

16.03.2018

Trendy v bydlení: Koupelnové sestavy

Autor: Ivo Mikolášek (MENHOUSE.cz)

Trendy v bydlení: Koupelnové sestavy

Každý z nás touží po dokonalém bydlení. Neustále si ho vylepšujeme a zkrášlujeme podle našich představ a snů. Řídit bychom se ale také měli nejnovějšími trendy, abychom si vybudovali moderní domov „jako z katalogu“. Důležitou součástí interiérů jsou například koupelny. Často jsou odrazem našeho vkusu, který si promítáme do našich každodenních životů. V koupelně den obvykle začíná, ale také končí, neměli bychom tedy podceňovat její význam, pokud jde o design a celkovou atmosféru, jež se nám lehce zapisuje do našeho naladění na celý den. Pojďme se spolu podívat na nejnovější trendy v koupelnách.


Základem je koupelnový nábytek

Základem charakteru koupelnového interiéru je koupelnový nábytek. A limitem pro veškeré vybavení koupelny je hlavně prostor, který je k dispozici. Koupelna nesmí působit dojmem přeplácanosti. Spíše naopak: musí být vzdušná, jednoduchá, praktická a zcela funkční. Důležitou součástí výbavy jsou koupelnové skříňky. Do těch by se mělo bez problémů vejít co nejvíce věcí. Pokud nemáte velkou koupelnu, zvolte raději koupelnové skříňky vysoké. Módním trendem posledních let je co nejvíce věcí schovat, aby nebyly na očích. Designová "čistota" je v koupelně velmi moderní.

Dostatek prostoru, světla a zrcadel


Bonusem u každé koupelny je dostatek prostoru, abyste se v ní nemuseli cítit jako sardinky. Mít k dispozici přirozené světlo, které v případě technické nerealizovatelnosti musí být nahrazeno dostatkem toho umělého. V koupelně by se člověk měl cítit jako ve dne, aby na vše dobře viděl. Především na sebe, proto nezapomínejte na zrcadlovou plochu, jež musí být také dostatečně nasvícena. Pomoci vám s tím může i zrcadlová skříňka do koupelny.

Kde hledat koupelnové sestavy

Chcete-li si vybírat z opravdu široké nabídky koupelnových sestav, navíc za dobré ceny a z mnoha možností barevného i designového provedení, neměli byste opominout internetový obchod www.dona-shop.cz.


« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Prosecco and Food Festival