Nejnovější

Y.A.R.O.

autor: dischmen


Nejlépe hodnocená

...

autor: tristis009

hodnocení: 1,9 / 12x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

30.09.2017

Trendy v bydlení: Jídelní sety

Autor: Jolana Holáňová

Trendy v bydlení: Jídelní sety

Udělat si bydlení útulnější je přáním snad každého z nás. Platí to pro všechny interiéry našeho domu či bytu. Existuje však jeden prostor, kde to platí dvojnásob, neboť se v něm často potkává celá rodina. Řeč není o ničem menším než o jídelně. Místnosti, kde si užíváme ty nejlepší gastronomické pochoutky, které některý z členů rodiny vykouzlí. Aby nám společné stolování přinášelo ještě více radosti a pohody, je potřeba si vybrat ten správný nábytek do kuchyně, jímž je jídelní set, ve kterém se nám bude u jídla pohodlně sedět.


Jak vybrat správný set?

Zvolit si správný jídelní set je základ úspěchu. Nejdůležitějším parametrem pro jeho výběr je samozřejmě to, kolik lidí u něho bude stolovat. Od tohoto počtu se bude náš nákup odvíjet. Velikost stolu a počet židlí musíme také přizpůsobit rozměrům jídelny, aby se v daném prostoru dalo dobře pohybovat. U jídla musí mít každý dostatek místa, abychom se v klidu a pohodlí najedli. Také hodně záleží na materiálu. Musí být hlavně praktický a lehce udržovatelný. Velmi trendy jsou přírodní materiály, které jsou ekologické, a ještě navíc dobře vypadají. Například dřevěný kuchyňský nábytek vám jídelnu úplně "rozsvítí", oživí.

Sestavy jsou designově sladěny


Jídelní sestavy
mají dobře sladěný design, jednotlivé díly se k sobě hezky hodí. Je jenom potřeba k nim doladit i zbytek interiéru, aby vše vytvářelo dokonalý celek. V harmonickém prostředí vám potom bude i více chutnat.

Výhodná cena celých setů


Jídelní sety
mají často lepší cenu, než kdybyste kupovali každou část tohoto vybavení zvlášť. Proto se vyplatí hledat v nabídkách kompletní sestavy. Nezatížíte tak svůj rozpočet a zbyde více peněz na další nábytek a dekorace.

Kde mají velký výběr jídelních sestav


Pokud hledáte opravdu široký výběr nábytku do kuchyně, pak rozhodně nesmíte opomenout internetovou nabídku. Jídelní sestavy a sety za rozumné ceny můžete nalézt i na www.dona-shop.cz.

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival