Nejnovější

elish02

autor: fartis.de


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

14.12.2017

Trendy v bydlení: Jídelna

Autor: Ivo Mikolášek (MENHOUSE.cz)

Trendy v bydlení: Jídelna

Útulné a pohodlné bydlení se odvíjí od pohodlí jednotlivých místností našeho domu či bytu. Každý z těchto prostorů je velmi důležitý, aby v celkovém pojetí dotvářel dokonalou harmonii. Proto bychom měli všem interiérům věnovat náležitou péči hned při zařizování. A je jedno, jestli se jde o obývák, ložnici, pracovnu, koupelnu, kuchyň či jídelnu. Na poslední jmenovanou se dnes zaměříme i v našem článku. Poradíme vám, jaké trendy jsou ve vybavení jídelen.


Jednoduchost, čisté linie a přírodní materiály

Stejně jako v jiných interiérech se i v jídelnách odráží trend čistých linií a jednoduchosti. Přeplácané prostory už dávno nejsou v módě. Je tedy potřeba si dobře rozmyslet, které doplňky a nábytek budou nezbytně nutné pro tuto místnost. Módní trendy se promítají i v barvách, proto se doporučuje použití jedné, maximálně dvou barev při vymalování jídelny. Čisté linie platí hlavně pro nábytek. Ten se aktuálně veze na vlně přírodních materiálů, které preferuje čím dál více zákazníků.

Nábytek do jídelních prostor


Nábytek do jídelny je nejdůležitější součástí daného interiéru. Od něj se pak odvijí celkový vzhled místnosti, jež musí navozovat dobrou atmosféru pro naše snídaně, obědy, večeře, i případné svačiny, které bychom měli konzumovat v prostorách tomu určených. Základem je jídelní stůl. Měl by být jednoduchý a vzdušný, aby opticky nezabíral moc místa. Ke stolu se musí doladit i optimální jídelní židle. Do zbytku interiéru je potřeba zakomponovat nábytek s úložným prostorem na veškeré nádobí a doplňky pro servírování jídla.

Kde seženete nábytek do jídelny

Hledáte-li opravdu široký výběr nábytku a dalších doplňků do jídelny, pak byste neměli vynechat pestrou nabídku, jež nabízí internetové obchody. Mnohdy tam seženete kvalitní kousky za velmi dobré ceny. Našim tipem je zákazníky prověřený e-shop, který naleznete na adrese www.dona-shop.cz.


« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival