Nejnovější

Y.A.R.O.

autor: dischmen


Nejlépe hodnocená

...

autor: tristis009

hodnocení: 1,9 / 12x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

23.03.2018

Trendy v bydlení: Inspirace pro kuchyně

Autor: Ivo Mikolášek (MENHOUSE.cz)

Trendy v bydlení: Inspirace pro kuchyně

V bydlení existuje několik důležitých míst, kterým je potřeba se při zařizování více věnovat. Ať už se jedná o obývák, koupelnu, ložnici, dětské pokoje nebo technickou místnost. Ale jedno místo je velmi výjimečné. Máme teď na mysli kuchyň. Je často označována za pomyslné srdce domova. Vznikají zde jídla a pochutiny, které jsou energií našeho dne. Proto bychom právě kuchyni měli věnovat velkou pozornost a zařídit si ji podle našich snů a dle potřeb obyvatel domu či bytu. V současnosti jsou nejvíce trendy kuchyně, v nichž se snoubí nejmodernější funkčnost s čistý designem.


Funkčnost a čistý design je současný trend

Zařizujete-li si v současnosti kuchyň, je potřeba se alespoň trochu řídit posledními trendy, aby vaše kuchyně perfektně sloužila, a přitom pokud možno vypadala "jako vystřižená z katalogu". Moderní je čistota designu a funkčnost, díky které je všechno vaření jednodušší a pohodlnější. Hledáte-li inspiraci pro vaši novou kuchyň, máme tip na tisíce fotografií, ze kterých si určitě vyberete tu pravou - jako předlohu právě pro vás. Podívejte se na portál Inhaus.cz.

Co všechno na portálu Inhaus.cz můžete najít

Portál Inhaus.cz je nejen plný inspirace v podobě koupelnových, pokojových ložnicových či kuchyňských fotogalerií, ale zároveň je to i porovnávač nábytku, bytových doplňků a dekorací z mnoha dostupných e-shopů. Brzy zde také snadno oslovíte designéry i kuchyňská studia s přímou poptávkou například po vysněné kuchyni.

Nezapomínejte ani na kvalitní spotřebiče

U kuchyní nezapomínejte především na kvalitní spotřebiče. Důležité jsou použité materiály a designové provedení, aby do vybavení interiéru dobře zapadaly. Když si budete nechávat dělat kuchyň na míru, myslete na ně dopředu a pořádně si rozvrhněte, kde co chcete mít, aby to mělo hlavu a patu a pohodově se vám v takovém prostoru pracovalo. Celkově byste v rozpočtu na kuchyni neměli zbytečně šetřit, přeci jen v ní budete trávit více času a chcete ji mít hezkou a snadnou a dobře udržovatelnou.

Pro více inspirace jděte na www.inhaus.cz.


« Zpět

reklama
reklama
Prosecco and Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival