Nejnovější

elish02

autor: fartis.de


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

02.04.2018

Trendy v bydlení: Botníky a jejich použití

Autor: Ivo Mikolášek (MENHOUSE.cz)

Trendy v bydlení: Botníky a jejich použití

Kvalitní bydlení se neobejde bez kvalitního celkového designu domu či bytu. Záleží na každém detailu v interiéru i exteriéru. Abyste se doma cítili dobře a vaše bydlení bylo funkční, je zapotřebí si pečlivě vybírat veškeré vybavení a zařízení. Řiďte se podle posledních trendů a svým dobrým vkusem a vybírejte kvalitní materiály. Vše by nakonec mělo celkově ladit, podřízeno jistým designovým pravidlům. V současnosti je v módě jednoduchost, čistý design a přírodní materiály. Tato pravidla se vztahují i na botníky, a právě těm se budeme v tomto článku věnovat podrobněji.


Botníky pro dokonalé uskladnění obuvi

Botníky
slouží pro dokonalé uskladnění obuvi, prodlužují jí životnost a udržují pořádek v interiéru. Často v nich máme připraveny boty pouze pro aktuální sezónu.

Různé druhy botníků - dle použití

V nabídce na našem trhu je nepřeberné množství botníků všech možných druhů, velikostí i použitelných materiálů. Rozdělujeme je hlavně podle způsobu použití. Vybírat si musíte také dle možností, které nabízejí vaše obytné prostory. Ty jsou často jen velmi omezené, a tak se výběr řídí volným místem ve vstupních místnostech interiéru. Máte-li zde málo využitelné plochy, jsou ideální volbou výklopné botníky. Pakliže jste na tom s nedostatkem prostoru ještě hůře, pomoci mohou už jen závěsné botníky.

Samostatnou kapitolou jsou sedací botníky. Ty naopak vyžadují dostatek volného místa, proto si je pořizujeme do bytů a domů s větší chodbou nebo předsíní. Nabízejí dostatečný komfort nejen co do velikosti úložného prostoru, ale i možností posadit se, abychom se mohli pohodlně obouvat či zouvat. Sedací botníky jsou často doplněny ještě věšáky a velkým zrcadlem. Dokonale funkčně nám doplňují vstupní prostor. Řadíme je do kategorie tzv. multifunkčního nábytku.

Široký výběr botníků


Chcete-li si do svého bydlení pořídit kvalitní botník, musíte navštívit internetový obchod www.dona-shop.cz, kde si vyberete ze široké nabídky botníků všech druhů a velikostí.

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival