Nejnovější

Michal Drápela - Portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

20.11.2017

Trendy v bydlení: Botníky

Autor: Jolana Holáňová

Trendy v bydlení: Botníky

Součástí dobrého outfitu jsou většinou hezké a kvalitní boty, kterým je potřeba věnovat určitou péči, aby nám co nejdéle vydržely jako nové. To zahrnuje nejen se o ně starat, ale také je dobře uskladnit. Jsou-li boty dobře uloženy, prodlužujeme jim jejich životnost. Proto opravdu moc záleží na tom, jaký botník si domů pořídíte, aby vyhovoval vašim potřebám, resp. potřebám vašich bot. Nejenže musí ladit s interiérem, ale navíc se do něj musí vejít veškeré vaše boty, alespoň ty na danou sezónu.


Čím více bot, tím větší botník

Máte-li více bot, než si kdo dokáže představit, pak doporučujeme jejich množství přizpůsobit rozměry botníku, či si pořídit rovnou dva botníky, nebo i několik botníků. První z nich můžete mít v chodbě nebo předsíni a budete do něj dávat boty, které právě používáte. Většinou je to sezonní obuv pro aktuální roční období. Do druhého botníku, který umístíte například do komory nebo suchého sklepa, pak uložíte ty, co právě teď nepoužíváte.

Podle čeho vybrat ten pravý

Dle jakých parametrů je vhodné vybírat botník? Důležité jsou kvalitní materiály, které vám zajistí jeho dlouhou životnost. Bývají totiž velmi namáhány, co se týče vlhkosti bot, a měly by být navíc i dobře prodyšné. Nejoblíbenější jsou přírodní materiály, které jsou moderní, a navíc praktické. Stylová je kombinace dřeva, skla a kovu. To dodává botníkům na exkluzivitě. Pokud ale netoužíte po takto drahém provedení, nemusíte smutnit, na trhu jsou k mání i levné botníky.

Důležitý je design

Zaměřit byste se měli také na design. Existuje mnoho variant, které mohou být to pravé pro váš byt nebo dům. Moderní je minimalismus, jenž neurazí skoro nikoho a má velmi čisté linie. Dalším parametrem je barva, která by měla odpovídat ladění ostatního nábytku v dané místnosti. Nejprodávanější varianta je botník bílý.

Kde seženete dobrou kvalitu za rozumnou cenu

Hledáte-li velký výběr kvalitních botníků, všech možných stylů, a ještě za rozumnou cenu, pak byste neměli vynechat internetový obchod Dona-shop.cz.

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival