Nejnovější

elish02

autor: fartis.de


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

09.06.2017

Trendy reklamní textil od značky Lambeste

Autor: Jolana Holáňová

Trendy reklamní textil od značky Lambeste

Moderní a trendy může být dnes i reklamní textil. Nabídněte svým zákazníkům a zaměstnancům jen to nejlepší. Dopřejte jim kvalitu, kterou ocení. Už dávno je pryč doba, kdy bylo jedno, co si vezmete na sebe. V této sezóně vévodí příjemné materiály, co do kvality a vzhledu. Neotřelé pastelové barvy, které rozjasní nejeden šatník.


Reklamní textil jako dárek i oblečení zaměstnanců

Ještě pře pár lety nikdo až tak neřešil, jak máte oblečené zaměstnance, uklízečky, brigádníky či hostesky na reklamní akce. Ta doba je však dávno pryč, a dnes je firemní oblečení velmi vysoko na hodnotovém žebříčku v každém podniku či společnosti. To samé platí i pro reklamní textil, který dáváme formou dárků svým klientům. Prioritou jsou kvalitní materiály a trendy módní kousky, které ocení každý z nás.

Vkus a kvalita jménem Lambeste

Pokud chcete vkusné a kvalitní reklamní oblečení, zvolte značku Lambeste. Nešlápnete tak rozhodně vedle. Lambeste nabízí stylové zboží pro jednotlivce i firmy s možností doplnění loga formou výšivky nebo potisku. Z širokého sortimentu si vyberou i ti nejnáročnější zákazníci. Trička, reklamní mikiny, vesty, kalhoty, polokošile, čepice, sportovní tašky, ručníky a výrobky ze softshellového materiálu, to je jen malý výčet z toho, co značka Lambeste nabízí.

Nejoblíbenější sortiment pro reklamní účely

Nejoblíbenějším zbožím jsou reklamní trička. Seženete je tu ve všech možných barevných kombinacích. Vzorník pro nadcházející sezónu je plný nejkrásnějších barev roku 2017, kde převládají hlavně ty pastelové. V těsném závěsu jsou stále populárnější reklamní polokošile, které sluší jak ženám, tak i mužům.

Kompletní sortiment značky Lambeste

Veškerý možný sortiment kvalitního textilu a dalších výrobků značky Lambeste najdete na www.lambeste-textil.cz. Neodolatelné jsou i množstevní slevy pro všechny odběratele.

.

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
TisknuLevne.cz