Nejnovější

V přírodě

autor: matrix1982


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 17x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

18.07.2017

Transplantace vlasů dokáže zvednout sebevědomí

Autor: Jolana Holáňová

Transplantace vlasů dokáže zvednout sebevědomí

Je úplně jedno, zda se jedná o muže či ženu. Pokud nadměrně člověku vypadávají vlasy, až se místy tvoří lysinky či kouty, není to nic příjemného. Ženy to mají v tomto ohledu krapet horší, protože si velmi zakládají na své kštici.


Husté, lesklé a zdravě vypadající vlasy jsou zkrátka sexy. Stejně tak muž s moderním účesem vypadá přitažlivější než muž s vysokými kouty či "přehazovačkou". To si myslí ti, kteří se s daným problémem potýkají. Samozřejmě, že jeho protějšek nebude řešit takovou malichernost, ale tomu, koho tento problém trápí, to jen těžko vysvětlíte.

Problém vyřeší transplantace vlasů

Dnešní společnost je prostě taková, že na celkový vzhled hodně dá. Takže pokud se jedná o single člověka, může trpět pocitem, že si snad kvůli tomu nikoho nenajde. Případně, že bude kolegům a kolegyním pro smích. Naštěstí existuje řešení v podobě transplantace vlasů. Ono velmi záleží na tom, zda má daný člověk zdravé sebevědomí nebo už tak nízké. Mít málo vlasů neznamená mít méně rozumu. Ovšem faktem je, že se tak nějak chceme všichni líbit. Vlasy jsou korunou krásy a celkový dojem je skutečně jiný, pokud má člověk parádní ohoz a k tomu ještě i patřičný účes.

Stop padání vlasů

Jestliže se vás zatím kouty a lysiny netýkají, zkuste přípravek Minodixil. Zkušenost a test Minodixilu prokazují tisíce spokojených zákazníků. Jedná se o účinný a vědecky ověřený preparát, který byl vyvinut proti vypadávání vlasů a na podporu růstu nových. O jeho užití se nejdrříve poraďte se svým lékařem či dermatologem. Jde o poměrně známou látku v medicíně, ale u nás je to stále novinka. Dříve se prodával pouze na lékařský předpis a rozhodně nešlo o levnou záležitost. Minodixil může být řešením pro opravdové nešťastníky, jež přihlížejí, jak vlasy pomalu řídnou a řídnou. Jeho lepší vstřebatelnost ještě umocníte použitím válečku s titanovými jehličkami před samotnou aplikací.

« Zpět

reklama
reklama
FREEBIKE
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival