Nejnovější

Y.A.R.O.

autor: dischmen


Nejlépe hodnocená

...

autor: tristis009

hodnocení: 1,9 / 12x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

16.12.2017

Toaletní stolek – prostor pro každou ženu

Autor: Jolana Holáňová

Toaletní stolek – prostor pro každou ženu

Každá žena touží po speciálním prostoru, kde by měla své zkrášlovací prostředky a náčiní hezky přehledně pohromadě. Mít vše po ruce, dokonale srovnané a uložené k použití, kdykoliv je potřeba. Přesně takový kout, kterému bude žena vládnout, dokáže vytvořit toaletní stolek. Je to takový malý sen většiny dívek už od dětských let, z doby, kdy si hrály s panenkami, jež měly ve svém domečku dokonalý toaletní stolek s velkým zrcadélkem a mnoha šuplíčky na všechny možné propriety.


Velké zrcadlo a spousta úložných prostor

Základním prvkem toaletního stolku je velké zrcadlo, které bývá často i osvětlené. Chybět nesmí spousta úložných prostor, do kterých se vše hezky narovná a uloží. Díky tomu se na tomto místě udružuje dobře pořádek. Srovnané věci jsou pak lehce a přehledně k nalezení. To ušetří ženám spoustu času při jejich přípravách i líčení. Vzhledově pak toaletní stolek se zrcadlem působí velmi moderním a vznešeným dojmem.

Velikost musí odpovídat vašim prostorám

Dalším důležitým parametrem toaletního stolku jsou rozměry. Ty by měly odpovídat volnému prostoru v daném interiéru. Nejčastěji jsou stolky součástí ložnice. Měly by do místnosti hezky zapadat a dotvářet vzdušnou atmosféru. Nemáte-li dostatek místa, pořiďte si raději menší typ, který ideálně zapadne a nebude až tak moc vyčnívat. I zde platí, že v jednoduchosti je krása.

Kvalitní provedení a trendy materiály


Při výběru stolku se zaměřujte hlavně na jeho kvalitní provedení. Nepodceňujte uchycení zrcadla, aby se nestalo, že se vám časem rozbije. Důraz klaďte také na materiály, jež budou dobře připravené na jejich snadnou údržbu. Moderní jsou kombinace přírodních materiálů. Našim tipem je toaletní stolek dub sonoma.

Kde najdete dobrý výběr toaletních stolků

Hledáte-li široký výběr stylových toaletních stolků za dobrou cenu, rozhodně se podívejte na adresu www.dona-shop.cz.


« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Prosecco and Food Festival