Nejnovější

Michal Drápela - Portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

08.04.2017

Toaletní stolek - ideální dárek pro ženu

Autor: Jolana Holáňová

Toaletní stolek - ideální dárek pro ženu

Ženy se potřebují cítit občas jako princezny, proto přidáváme velmi dobrý tip, jak tomu lehce napomoci. Každý člověk potřebuje „kousek prostoru“ pro život, který má jen pro sebe. Zařiďte jim tedy jejich království s dominantním prvkem v podobě toaletního stolku.


Toaletní stolek je ideálním řešením pro každou ženu, navíc nezabírá velký prostor a můžete ho sehnat za dobrou cenu. Díky němu vytvoříte dokonalý kout, který každé partnerce vykouzlí úsměv na rtech a způsobí, aby se každý den cítila dokonalá a krásná.

V historii si bez něho ženy nedokázaly život ani představit. Byl nutnou součástí interiérů. V období renesance sloužil i jako ukazatel majetkových poměrů a jeho velikost a luxusní provedení se odráželo od postavení dané šlechtické rodiny.

Tento trend se opět vrací, ne že by se podle něj měřilo postavení rodiny, ale každá žena touží mít své místo, kde má vše pěkně pohromadě a přehledně srovnané.

Výhody toaletního stolku

Největší výhodou toaletního stolku je usnadnění líčení ženám, mají díky němu vhodný prostor na zkrášlovací procesy. Veškeré věci jsou navíc hezky po ruce a není toho pak plná koupelna. Toaletní stolky můžou mít také osvětlení, zlepšující podmínky snadného používání. Dalším bonusem toaletek jsou odkládací prostory, díky kterým se lépe udržuje pořádek.

Podle čeho si vybrat ten správný

Nejdůležitějším parametrem výběru je vzhled. Toaletní stolek musí dobře pasovat do interiéru. Měl by se stát jeho součástí a lahodit oku. Vybírat můžete jak z moderních kousků, které odpovídají novým trendům, tak i laděných do retro stylu. Dominantou každého stolku je zrcadlo, dobré osvětlení a spousta úložného prostoru. Nesmíme zapomínat ani na taburet, u kterého záleží na designu a pohodlí.

Kde sehnat ideální toaletní stolek

Velmi bohatou a přehlednou nabídku toaletních stolků naleznete v e-shopu www.toaletnistolky.cz, kde určitě vyberete ten ideální jako dárek.

.

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival