Nejnovější

elish02

autor: fartis.de


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

21.10.2017

Tipy na šatní skříně

Autor: Jolana Holáňová

Tipy na šatní skříně

Vybrat si správný nábytek není jen tak. Nabídka je dnes opravdu široká, ať už vybíráte v kamenných obchodech, nebo na internetu. Vždy je dobré se předem rozhodnout, podle jakých kritérií a priorit budete volit. Nejinak je tomu i u výběrů šatních skříní, na které se dnes budeme v článku zaměřovat. Dříve byly šatní skříně hlavně dominantou ložnic. V současnosti se trend tohoto nábytku posunul do celého bydlení, a tak jsou často i dominantou speciálních místností určených pouze ke skladování oblečení, bot a doplňků.


Šatní skříň jako dominanta interiéru

Šatní skříně
se staly dominantou interiéru, nebo přinejmenším jednou z dominant. V rámci našeho blahobytu máme totiž čím dál více oblečení a doplňků a vše chceme mít hezky uklizeno a srovnáno v nábytku k tomu určeném - šatních skříních a komodách. Díky pečlivému skladování prodlužujeme našim věcem životnost a zůstávají nám déle jako nové. Skříně bývají často jedním z kusů nábytku, které vybíráme mezi prvními, abychom pak podle nich mohli doladit ostatní vybavení místnosti. Na jejich správné volbě velmi záleží.

Aktuální trendy

Současné trendy jsou hlavně o přírodních materiálech a ekologickém zpracování. Ale zapomínat bychom neměli ani na design. Oblíbené jsou šatní skříně s posuvnými dveřmi a co největším prostorem, který pojme veškeré naše věci. Důležité je i barevné provedení či stylový design, ať už se jedná o moderní, minimalistický, nebo naopak retro styl. Mezi nejprodávanější kousky patří šatní skříně zrcadlem.

Praktické a prostorné

U šatních skříní je důležité uspořádání vnitřního prostoru. Ne každý potřebuje jen věšet všechny věci na ramínka. Ideální je mít k dispozici také poličky a šuplíky, které se hodí na možné doplňky. Šatní skříně by měly být praktické po všech stránkách. Nezapomínejte ani na snadnou údržbu.

Kde sehnat kvalitní šatní skříň


Hledáte-li opravdu široký výběr kvalitních skříní, nezapomeňte si prohlédnout nabídku e-shopu www.nabytek-forliving.cz.

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival