Nejnovější

Y.A.R.O.

autor: dischmen


Nejlépe hodnocená

...

autor: tristis009

hodnocení: 1,9 / 12x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

20.03.2018

Tipy na nábytek: Obývací stěny

Autor: Ivo Mikolášek (MENHOUSE.cz)

Tipy na nábytek: Obývací stěny

Krásný a pohodlný byt je hlavně otázkou vkusného nábytku. Ten byste měli vybírat nejvíce dle svého vlastního vkusu, abyste se doma cítili co nejlépe. Vaše volby nemusí být vždy úplně podle současných trendů, neboť někteří lidé jsou zvyklí na klasiku, kterou by nikdy neměnili. Přesně takovou volbou mohou být i obývací stěny, jež byly dominantou spíše v bytech našich rodičů. Navzdory minimalismu a trendu vzdušných prostor si široké a vysoké obývákové stěny nacházejí své příznivce i dnes. A vůbec jim nevadí, když danou soupravou skutečně zastaví celou stěnu, nebo i dvě stěny.


Základem je kvalitní materiál

Aby vám stěna vydržela co nejdéle, je zapotřebí ji vybírat podle použitého materiálu. Největším trendem posledních let jsou přírodní materiály, jež se opět vrátily do kurzu. Nabízejí nám ideální spojení přírody, ekologie a designu. Navíc jsou dobře opravitelné a oceníme u nich i snadnější údržbu. Vybírat musíme dle prostorových možností daného interiéru, aby byl s nábytkem dokonale sladěn. Nerozhodujte se jen podle ceny, vyšší cenovka nemusí znamenat lepší kvalitu. Na trhu se dají koupit i levné obývací stěny a sestavy ve velmi dobré kvalitě.

Trendy design a moderní barvy

Když už si budete pořizovat v rámci svého bydlení obývací stěny, zaměřte se na trendy design, díky němuž nebude zakrytá velká a široká plocha vypadat nevzhledně. Moderní barvy mohou hezky odlehčit robustní vzhled stěny. Dobře se budou v prostoru vyjímat obývací stěny lesklé bílé. Interiér můžete také ozvlášnit bodovými nebo led světly. Ta pomohou místnost hezky prosvětlit, a nemusíte se bát použít ani tmavý nábytek.

Kde sehnat kvalitní obývací stěny

Na českém trhu naleznete opravdu široký výběr tohoto druhu nábytku. Za pestrou nabídkou obývacích stěn i dobrých cen se navíc nemusíte vydat ven ze svého domova. Vše zvládnete z pohodlí gauče na internetové adrese www.dona-shop.cz.


« Zpět

reklama
reklama
Prosecco and Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Prosecco and Food Festival