Nejnovější

V přírodě

autor: matrix1982


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 17x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

28.11.2018

Tip na vánoční dárek pro muže: zlatá medaile s jeho jménem

Autor: Jolana Holáňová

Tip na vánoční dárek pro muže: zlatá medaile s jeho jménem

Chcete-li svého muže o letošních Vánocích udělat opravdu šťastným, nechte jeho jméno doslova „vytesat do zlata“. Lepší dárek pro něho už rozhodně neseženete! Co si budeme nalhávat, skoro každý muž je svým způsobem egoista, a tak mu váš dárek mimo jiné hezky „polechtá“ jeho ego, a vy mu tím ukážete, jak moc si ho ceníte. Doslova mu předáte zlatou medaili, navíc s jeho jménem. Oceníte tak jeho zásluhy za celoroční působení po vašem boku, v životě, nebo rodině. Nemusí se totiž jednat jen o dárek pro vašeho partnera, ale hodit se může i pro tatínka, syna, strýčka, vnuka nebo dědu. Zlatá medaile se jménem obdarované osoby je totiž dárek nejvyššího ocenění. Nejcennější kov, jenž sbírají nejen sportovci po celém světě, ale je to také nejexkluzivnější investiční artikl, který udělá radost každému úspěšnému muži.


Zlatá medaile jako fenomén mužského světa 

Každý muž je svým způsobem soutěživý typ, a je jedno, v jakých disciplínách. Touha po prvních místech, oceněních a možných titulech je už odpradávna zakořeněná v jeho genech. Touha po získávání medailí, potažmo těch zlatých, se rozvíjí dokonce už od dětství. Proto není vhodnějšího dárku pro muže, než právě opravdová zlatá medaile od Pražské mincovny, ze zlata nejvyšší ryzosti, tedy 24 karátů. Vezmete-li v potaz, jak obtížně se dárky pro muže shánějí, toto je ideální řešení. 

Dárek, který neztrácí na hodnotě a důležitosti 

Zlatá medaile nesoucí mužské jméno je opravdovým dárkem, který se pod letošním stromečkem rozhodně neztratí. Navíc je to dárek, jehož hodnota se nesnižuje, a zpravidla ani jeho význam či důležitost. Bude dotyčnému připomínat, že jeho činy byly jeho blízkými náležitě ceněny. Který muž by si nechtěl ke konci roku „převzít svoji zlatou medaili“ od člověka, jenž na něho myslí a dokáže ho ocenit rovnou tím nejcennějším kovem. 

Pohodlný nákup dárku i přes internet 

Dárek v podobě zlaté medaile se jménem zakoupíte na webu zlate-mince.cz. Můžete tak realizovat pohodlný nákup z domova bez zbytečných front a vánočních stresů. A nemusí se jednat jen o medaile se jmény. Na uvedené internetové adrese můžete zakoupit třeba i investiční zlaté slitky.


« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival