Nejnovější

Michal Drápela - Portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

15.09.2017

Tip na nábytek: čalouněné postele

Autor: Ivo Mikolášek (MENHOUSE.cz)

Tip na nábytek: čalouněné postele

Ložnice je místnost, která se v našich končinách pořád ještě velice často podceňuje. Přitom je to část interiéru, jíž byste měli věnovat přinejmenším stejně pozornosti jako obývacímu pokoji či kuchyni. V této místnosti trávíme spoustu času, je proto potřeba si ji vybavit co nejlépe. Nejdůležitější součástí zařízení interiéru ložnice je postel. Tu je dobré si vybírat podle její účelnosti, ale i posledních trendů, aby byla ozdobou vašeho domova.


Pokud toužíte mít elegantní, moderní, a ještě k tomu nevšední postel, pak tím správným řešením bude čalouněná postel. Tyto postele bývají velmi precizně zpracovány a hlavní důraz je kladen na jejich design. Navíc jsou pohodlné a funkční, proto s nimi budete nad míru spokojeni. Ve vašem interiéru se bude hezky vyjímat i čalouněná manželská postel.

Čalouněné postele

Na trhu je dnes výběr z celé řady druhů čalouněných postelí. Zvolit si je můžete podle rozměrů, designu, či barvy... Nejdůležitější je materiál, který byl na výrobu postele použit - ten by měl být kvalitní, lehce udržovatelný a praktický. Dopřát ji můžete i těm nejmenším, protože se dá snadno zakoupit i čalouněná dětská postel s úložným prostorem.

Jak správně vybrat postel

Kvalita vybíraného lůžka bude mít vliv hlavně na vaše zdraví. Při spánku se má totiž uvolnit a zregenerovat celé tělo a páteř. Proto u postele rozhodně nepodceňujte matrace ani rošty. Páteři nejlépe ulevíte, když ji díky vybranému lůžku udržíte ve správném tvaru během celé noci. Zapomínát nesmíte ani na správnou velikost lůžka. Je lepší mít postel raději větší než naopak. Což není žádný problém, na trhu běžně seženete čalouněné postele 180 × 200 cm.

Na posteli byste rozhodně neměli šetřit - do zdraví se vždy vyplatí inevstovat. Je dobré si uvědomit, že vám bude sloužit hezkých pár roků.

Kde najít tu pravou

Širokou nabídku čalouněných postelí všech možných tvarů a barev, navíc ještě za přijatelné ceny, naleznete na portálu www.dona-shop.cz.

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival