Nejnovější

Michal Drápela - Portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

21.03.2013

Testak.cz - Užitečná příprava na přijímačky

Autor: redakce Nicemagazine.cz

Testak.cz - Užitečná příprava na přijímačky

Přípravu na přijímačky osmiletých gymnázií usnadní páťákům moderní on-line aplikace Tesťák.cz


Přípravu na přijímačky osmiletých gymnázií usnadní páťákům moderní on-line aplikace Tesťák.cz

Do termínu odevzdání přihlášek na střední školy zbývá jen pár dní. Největší nápor uchazečů, stejně jako v minulých letech, očekávají osmiletá gymnázia.

Pro všechny páťáky, kteří to s přípravou na přijímačky myslí vážně, je tu Tesťák.cz, projekt Nakladatelství Fragment. Díky desítkám ukázkových testů na osmiletá gymnázia, okamžitému vyhodnocení a srovnání s výsledky ostatních uživatelů student odhalí své silné i slabé stránky, pochopí, jak testy fungují, a zkoušky naostro ho ničím nepřekvapí.

„Tesťák.cz je testovací on-line aplikace, která usnadňuje uchazečům přípravu na různé druhy přijímacích zkoušek. Od spuštění na konci října 2012 bylo zveřejněno přes 60 testů z českého jazyka, matematiky a všeobecného přehledu, na jejichž tvorbě se podíleli zkušení autoři středoškolských učebnic, a každý týden přibývají další,“ prohlásil Pavel Nýč z Nakladatelství Fragment.

Studenti si pomocí testů prověří své znalosti a dovednosti. Seznámí se s okruhy, které by měli ovládat, i přesně formulovanými otázkami, které korespondují se stavbou přijímaček na střední školy.

Díky on-line aplikaci uvidíte ihned po vyplnění testu srovnání svých výsledků s hodnocením ostatních, potenciálních konkurentů se stejným zájmem o studium na osmiletém gymnáziu.

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival