Nejnovější

Michal Drápela - Portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

10.04.2018

Teambuilding Brno: Zábavní centrum láká na firemní akce

Autor: Ivo Mikolášek (MENHOUSE.cz)

Teambuilding Brno: Zábavní centrum láká na firemní akce

V současnosti není jednoduché si udržet dobrý, spolehlivý a výkonný pracovní kolektiv. Aby u vás zaměstnanci rádi pracovali, je mimo jiné potřeba podporovat přátelské vztahy a vytvářet inspirující, motivující prostředí. Zaměstnanecká morálka velmi ovlivňuje výkony na pracovišti. Aby byla co nejlepší, je určitě dobré pravidelně vyzvat kolektiv k neobvyklé akci, která nezapadá do běžné pracovní rutiny. Navíc se z takového společného prožitku může stát velmi přínosný a všemi kladně hodnocený nepeněžitý bonus, který zaměstnanci vždy znovu ocení. Pozitivem takové akce je, že přispívá k efektivnímu fungování firem, zlepšuje se díky ní morálka, vzájemné vazby a komunikace mezi pracovníky. Toto příjemné vybočení ze stereotypu vnáší nový kreativní náboj do myšlení jednotlivců i celého pracovního týmu.


Kolektiv se nejlépe tmelí na firemní akci

Nejlépe se kolektiv tmelí, jak známo, na firemní akci, kde se všichni oprostí od pracovních povinností. Dokážou se během ní v rámci her a zadaných úkolů lépe seznámit, semknout se jako týmoví hráči. Úspěch teambuildingu závisí i na dobře zvoleném prostředí, kde se budou všichni bavit a kde bude k dispozici i odpovídající servis, včetně gastro zážitku.

Doporučené místo teambuildingu v Brně

Hledáte-li ideální místo na teambuilding v Brně, pak bychom chtěli za naši redakci doporučit zábavní park BRuNO. Podobný výjimečný prostor jen tak snadno někde nenajdete. Atrakcemi je doslova nabitý a ocení ho ostatně děti i dospělí. Většina dospělých se zde vrací do dětských let. Propojují se tu herní aktivity se vzděláním, což je nejnovější trend těch nejlepších firemních akcí.

Atrakcemi nabitý brněnský zábavní park BRuNO

Atrakcí, které jinde v Čechách skutečně nenajdete, je zábavní park BRuNO doslova plný. Od speciálního komína, chodeb a tunelů přes čtrnáctipatrový labyrint nebo třípatrové prostorové sítě až po panoramatickou vyhlídku, jež sahá do výšky 22 metrů. Za zmínku stojí také plovoucí lodičky, autodrom, skluzavky, tobogány i podzemní síť chodeb.

Kvalitní gastronomie je součástí parku

Součástí parku je i restaurace Brno, díky které bude zážitek z firemní akce o to příjemnější. Připraví vám zde kompletní catering doslova na míru dle vašich potřeb, od malé svačiny až po pestrý a honosný raut.

Více na www.brunofamilypark.cz.


« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival