Nejnovější

Michal Drápela - Portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

14.03.2013

Taťána Kuchařová fotila novou kampaň v Barceloně

Autor: redakce Nicemagazine.cz

Taťána Kuchařová fotila novou kampaň v Barceloně

Topmodelka a Miss World ještě nikdy nevypadala tak svůdně jako na fotografiích z nové jarní kolekce pro značku CCC.


Topmodelka a Miss World 2006 Taťána Kuchařová se v aktuální sezóně opět představí jako tvář značky CCC, pro kterou nafotila novou kampaň pro jarní kolekci 2013. Fotky vznikaly v prosluněné Barceloně a o tom, že dopadly skvěle, se nedá pochybovat. Táňa na nich vypadá svůdně jako nikdy před tím.

A jak si naše jediná Miss World užila focení ve Španělsku? „Tato země je pro mě velice atraktivní a vždy se do ní ráda vracím. Barcelona patří k mým oblíbeným evropským městům a pracovně jsem do ní zatím bohužel moc častokrát nezavítala, takže jsem se na focení nové kolekce CCC moc těšila. Naplánovala jsem si i návštěvu několika mých oblíbených míst, jako jsou muzea a galerie, procházku starým městem a vynechat jsem samozřejmě nemohla ani Sagradu Famílii, která je spojena s mým oblíbeným architektem Gaudím,“ říká topmodelka. Výhodou práce v Barceloně je také to, že Taťána ovládá základy španělštiny a dokáže se domluvit.

Fotilo se na všech populárních a zajímavých turistických místech. „Každý den jsem musela vstávat opravdu velmi brzy ráno, abychom měli toto krásné město na fotkách bez turistů. Ranní vstávání mi naštěstí problém nedělá. Během let jsem si zvykla a navíc je skvělé mít po ránu město pro sebe. Přesto při focení občas docházelo k zajímavým situacím, když nás při fotografování rušily skupinky italských turistů, ale náš tým byl tak pohotový a profesionální, že vše nakonec proběhlo v naprosté pohodě. 
 

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival