Nejnovější

Michal Drápela - Portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

31.08.2018

Tantra masáž přináší nevšední vzrušení

Autor: Ivo Mikolášek (MENHOUSE.cz)

Tantra masáž přináší nevšední vzrušení

Tradiční masáže jsou známé tisíce let, přičemž pomáhají ulevit od palčivých bolestí zad a zmírnit svalové napětí. Slyšeli jste však někdy o takzvaných tantrických masážích? V podstatě se jedná o erotické masáže, během nichž se naučíte vnímat všechny citlivé body svého těla. Jak taková masáž probíhá? Tantrické masáže se v minulosti provozovaly v posvátných chrámech a prováděly je někdejší bohyně lásky. Později však tantrickým masážím odzvonilo a daly si na chvíli pauzu, ovšem v posledních několika letech se opět magický rituál, jenž kombinuje klasické masážní prvky se smyslnými doteky, prodírá do popředí.


Proč vyzkoušet tantrickou masáž?

Důvodů, proč se na tantrickou masáž objednat, je hned několik. Zbaví vás psychických bloků z vlastního těla, jimiž trpí především ženy po náročném porodu. Dokonale uvolní vaše tělo, neboť masérka (respektive masér) se věnuje intimním partiím a erotogenním zónám. Cílem je dosáhnout naprosté rozkoše, zvýšit sebevědomí a naučit se vnímat tělo jinak než doposud.

Pro koho je tantrická masáž určena?

Tantrická masáž je vhodná pro každého, kdo se cítí méněcenný, vystresovaný a neodpočatý. Stačí přijít do místnosti, kde se masáže provádí, okamžitě vás vtáhne relaxační atmosféra. Jakmile ulehnete pod ruky masérky či maséra, zapomenete na každodenní strasti a povinnosti. Po masáži vás přepadne optimismus, radost a energie.

Jestliže tedy hledáte středisko, které nabízí tantrické masáže v Praze, doporučujeme zadat do vyhledávače slovní frázi "erotické masáže Praha". Poté se vám nabídne spousta poskytovatelů daných služeb, z nichž si zaručeně vyberete.

Velice oblíbenou společností je Secret Massage, která je diskrétní a poskytuje erotické masáže ženám i mužům. Podnik je natolik vyhlášený, že do něj často míří i zahraniční turisté.


« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival