Nejnovější

V přírodě

autor: matrix1982


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 17x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

25.06.2017

Svatební trendy letošní sezóny

Autor: Ivo Mikolášek (MENHOUSE.cz)

Svatební trendy letošní sezóny

Svatbu jako z pohádky by chtěla mít asi každá žena. Jaké jsou aktuální trendy a na co se zaměřit při plánování vašeho „dne D“, poradíme v následujícím článku. Svatební sezóna je v plném proudu, jaké jsou nové směry? Jednoduchost, lehkost, elegance a romantika vévodí letošním dnům lásky. V kurzu už dávno nejsou žádné honosné, škrobené a nudné svatby, které by byly pro ostatní spíše povinností, než aby si spolu s vámi mohli vychutnat oslavu vašeho spojení ve svazek manželský. Tady je pár aktuálních trendů v oblasti svatebních obřadů a šatů.


Svatebním obřadům dominuje lehkost a příroda

Asi nejmocnějším trendem jsou svatební obřady v přírodě. Jednoduché a romantické provedení je v současné době v kurzu. Je však potřeba být připraven jak na suchou, tak i mokrou variantu, protože počasí je nevypočitatelné, a tak nikdy nevíte, zda vás ve vašem svatebním termínu zastihne den prosluněný láskou, nebo vám bude pršet štěstí. Ideálním místem jsou tak nádvoří romantických hotelů, rekonstruované statky, mlýny, nebo malebná golfová hřiště. Dominantou těchto svateb jsou často květinové oblouky, romantická a stylová dekorace, u které pak vznikají nádherné fotky. Na těchto místech zároveň můžete nechat postavit „párty stan“, kde nachází své zázemí nejen catering, ale někdy i všichni hosté při pokračování svatby v případě deště. Další možnou variantou je rafinované kombinování vnitřních a přilehlých vnějších prostor, jimiž se svatba nenuceně prolíná, a na počasí tak vůbec nezáleží.

Využijte služby svatebního salónu

Větší pohodu a hladký chod snáze zajistíte, najmete-li si svatebního koordinátora. Je dobré zvolit kvalitní svatební salón, kde vám rádi a ochotně se vším poradí. Mají kontakty a hlavně prověřené reference na prostory, fotografy, catering, svatební líčení, výzdobu a květiny. Zároveň si v salónu můžete vybrat jednu z nejdůležitějších věcí, jíž jsou šaty pro nevěstu a ženicha.

Svatební šaty jsou základem svatby

Základem každého takového dne jsou svatební šaty pro nevěstu, resp. jejich vhodná volba. V poslední době se tomu sice nepřikládá taková důležitost jako dříve, ale není rozhodně namístě tento moment podceňovat. Na zápůjčce šatů by se nemělo šetřit a měly by se vybírat pouze opravdu kvalitní kousky, které udělají z každé ženy princeznu. Nejnovější trendy jsou v jednoduchosti střihů a romantické krajce. Co se týče barev, tou nejoblíbenější zůstává nadále bílá klasika, se kterou rozhodně neuděláte nikdy chybu.

Na koho se obrátit

Naše doporučení směřuje na svatební salón Praha, kde mají navíc v nabídce svatební šaty známé prémiové značky Jasmine Bridal z USA.

Více informací naleznete na www.svatebnisatybrigit.cz.

.


« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Baletní akademie Adély Pollertové