Nejnovější

Michal Drápela - Portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

16.04.2017

Svatební šaty - čas svateb se blíží

Autor: Jolana Holáňová

Svatební šaty - čas svateb se blíží

S přicházejícím jarem je tu i nová svatební sezona. Pokud vás letos čeká tento výjimečný okamžik, budou se hodit tipy, jaké svatební šaty jsou trendy. Každá žena chce být tou nejkrásnější nevěstou. Poradíme vám, ve které svatební půjčovně mají ty nejúžasnější.


Klasické a pastelové barvy

Klasické barvy jsou pořád stálicí ve svatebních trendech. Chcete-li lehce vybočit z řady, vybírejte v pastelových barvách. Módní jsou světle modrá, něžně růžová, nebo jemné odstíny Rose Quartz a Serenity.

Sexy romance

Letošní kolekce svatebních šatů je více sexy než v předchozích letech. Trendem je odhalená kůže. Příkladem jsou hluboké výstřihy u krku do „V“. Dále také nahá ramena a záda. Svatební šaty by měly být dráždivě sexy a přesto prudce elegantní, nebo něžně svůdné. Velmi oblíbené jsou i poloprůsvitné šaty, které budí dojmem, jako by vás zakrývala pouze krajka. Navíc je u nich přiznané spodní prádlo, které je vidět a dokresluje tak linii ženy. Netoužíte-li potom se odhalovat, módní jsou i šaty s dlouhými rukávy. Honosné a nadýchané sukně střídá minimalismus a jednoduchost.

Živůtky

Novým hitem této sezony jsou bolerka, živůtky a jemné pláštěnky s dlouhými, nebo tříčtvrtečními rukávy. Vévodí jim tenká látka, připomínající pavučinu zdobenou krajkou, korálky a výšivkami.

To byly letmé novinky z trendů letošní módní kolekce. Přesvědčte se, co nového nabízí vaše půjčovna svatebních šatů.

Kde si půjčit svatební šaty

Svatební půjčovna značky Zoryana Stekhnovych – Paris je ideální volbou pro exkluzivní svatební a společenské šaty i družičkovské modely. Perfektně sedící střihy a dokonalé linie šatů povznesou a udělají každou ženu nádhernou pro její vysněný den. Nabízí také výprodej svatebních šatů.

Více informací naleznete na www.svatebni-saty-spolecenske-plesove.cz.

.

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival