Nejnovější

Michal Drápela - Portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

03.02.2017

Stylové zahradní domky

Autor: Jolana Holáňová

Stylové zahradní domky

Za okny máme v těchto dnech sice velký mráz a spousty sněhu, ale i tak je ten nejlepší čas přemýšlet o novém zahradním domku. Zahradní domky jsou v posledních letech velmi oblíbenou součástí našich domovů. Na trhu dnes naleznete spousty nabídek zahradních domků, dětských domečků, ale i domků na nářadí.


Plánování koupě zahradního domku

Výběr, výroba a dodání kvalitních zahradních domků je o trochu zdlouhavější záležitost, a tak musíte běžně počítat, že od objednání, až po konečnou dodávku může uplynout 5-7 týdnů. Proto je únor optimální měsíc na objednání vašeho nového zahradního domku, abyste si ho mohli užívat naplno už s prvním jarním sluníčkem.

Podle čeho se tedy rozhodnout, jaký domek si vybrat? Rada je velmi jednoduchá. Zahradní domek není úplně jednorázová záležitost, a tak v tomto případě platí, že za kvalitu je lepší si raději trochu připlatit, než koupit něco nekvalitního. Zaměřujte se tedy na kvalitní produkty z dobrých a ekologických materiálů.

Kvalita a reference

Vždy je dobré si vybrat firmu s dobrými referencemi, která už na daném trhu působí delší dobu a mluví za ni hlavně její dobře odvedená práce a kvalitní výrobky.

Naše doporučení je na domky Herold, které jsou vyrobeny z kvalitního dřeva a podle prověřených a odzkoušených postupů. Mají dlouhou životnost a jsou nenáročné na údržbu. Splňují veškeré bezpečnostní normy, mají mezinárodní certifikáty kvality a ekologické výroby. Navíc má firma mnoho dobrých referencí a vybírat můžete ze široké nabídky zahradních domků a spousty dalších výrobků, které naleznete na e-shopu domky-herold.cz

Firma Herold se nezabývá jen klasickými zahradními domky. Seženete zde i další sortiment jako domky na nářadí, dětské domečky, přístřešky, altány, prodejní stánky, garáže, domky pro zvířata, doplňky k domkům, ale i luxusní dřevěné domy. Z ostatního příslušenství nabízejí zahradní nábytek a veškeré doplňky.

.

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival