Nejnovější

Y.A.R.O.

autor: dischmen


Nejlépe hodnocená

...

autor: tristis009

hodnocení: 1,9 / 12x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

08.02.2018

Stylová pánská trička

Autor: Ivo Mikolášek (MENHOUSE.cz)

Stylová pánská trička

V žádném pánském šatníku by rozhodně neměla chybět stylová trička, která ještě více podtrhnou osobitý vzhled každého muže, jenž dbá o svůj každodenní outfit. Tričko je totiž základní součást oblečení, od které se odvíjí i zbytek toho, co na sebe oblečeme. Na výběr je velké množství možností, a tak si ze široké škály trik vybere to svoje i ten, kdo jindy raději nosí košile. Je totiž spousta příležitostí, kam je vhodnější si vzít právě triko. A je možné volit v rámci plánovaného použití od klasických jednobarevných až po ty s výraznějšími motivy, nebo dokonce si obléknout nějakou variantu stále oblíbenějších POLO triček.


Rozhodujte se podle situace, kam si triko berete

Vybírejte si pánské tričko vždy podle situace, čili podle toho, kam a do jaké společnosti míříte. Jednoduchá a ležérní trika si ponechte jen na volnočasové aktivity. Ta s výrazným motivem, designovým potiskem a dalšími "vychytávkami" si nechte raději na pláž, sport, diskotéku či do baru. Do práce, společnosti a na honosnější příležitosti sáhněte po nějakém kvalitním, decentním, či rovnou s límečkem. V těchto situacích je zapotřebí podtrhnout styl a eleganci, nejlépe v kombinaci s lepšími materiály.

Vybírejte kvalitní materiály a moderní střihy

Koupit si tričko je dnes velmi jednoduchá záležitost, ale vybrat si takové, které podtrhne osobitý styl muže, to už nemusí být jen tak. Proto je dobré se zaměřit na opravdu kvalitní materiály, aby vaše triko vypadalo jako nové i po několika vypráních. Důležitý je i moderní střih či případný zajímavý design, jenž ozvláštní nositele pánského trička. Velmi trendy jsou dnes takzvaná "golfová trika", která se už nenosí jenom na golf.

Kde si můžete vybrat kvalitní trika za dobrou cenu

Chcete-li opravdu široký výběr nejrůznějších stylů, střihů, barev a designových potisků, pak byste rozhodně neměli vynechat internetový obchod www.taxido.cz, kde si každý z vás vybere z přehledné nabídky pánských triček i nátělníků.


« Zpět

reklama
reklama
Prosecco and Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Prosecco and Food Festival