Nejnovější

Y.A.R.O.

autor: dischmen


Nejlépe hodnocená

...

autor: tristis009

hodnocení: 1,9 / 12x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

06.05.2017

Stínící plachta proti slunci

Autor: Jolana Holáňová

Stínící plachta proti slunci

Již brzy nás zavalí nádherné počasí, které nabídne spousty slunečních dní. Za poslední roky se ani naší republice nevyhýbají opravdu letní teploty s vydatným slunečním zářením. Proto je teď ideální čas pořídit si k domu, nebo na zahradu spousty zajímavých doplňků, které nám v létě usnadní život a zastíní nepříjemné sluneční paprsky, aby se i v těch největších vedrech hezky odpočívalo.


Rozpálené posezení není zrovna příjemné, proto doporučujeme pořídit doplňky, díky kterým bude i v těch největších vedrech příjemně. Správné stínění proti slunci je ideální řešení. Pořídit si můžete třeba slunečník, markýzu a další stínítka.

Naším letošním tipem je stínící plachta proti slunci. Hodí se hlavně na terasu, do zahrady i na pergolu. Na trhu seženete různé druhy a tvary. Sehnat se dají ve tvaru trojúhelníku i čtverce.

Hlavní výhody stínících plachet

Hlavní předností stínících plachet je jejich variabilnost a použití tam, kde je zrovna potřebujeme. Dají se umístit takřka všude. Jejich instalace je jednoduchá a zvládne ji skoro každý. Upevňuje se pomocí kotvící sady, a tak ji lze lehce přemístit dle aktuální polohy slunce, aby stínění bylo ideální po celou dobu jeho svícení.

Vybírat můžete dle tvarů plachty

Pro správnou funkci stínící plachty je důležitý i její tvar. Nejobvyklejší jsou čtverce, nabízející dostatek prostoru na stínění. Pokud toužíte po netradičních tvarech, pak se nabízí zvolit variantu plachty ve tvaru trojúhelníku.

Stínící plachty v trendy barvách

Pokud chcete být opravdu trendy i co se týče barevného provedení, pak musíte vybírat mezi pastelovými barvami. Nejprodávanější jsou však neutrální barvy, jako krémová a bílá, které se hodí úplně ke všemu.

Kde sehnat tu pravou variantu

Při výběru nezapomínejte na kvalitní a pevný materiál, ze které jsou vyráběny. Pokud si vyberete i voděodolnou variantu, tím lépe. Vybírat můžete ze široké nabídky v e-shopu www.dona-shop.cz.

.

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival