Nejnovější

Michal Drápela - Portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

28.08.2008

Steilmann s novými kolekcemi pro letošní podzim a zimu

Autor:

Steilmann s novými kolekcemi pro letošní podzim a zimu

Stielmann - Vždy kvalitní, nápadité a přitom za dostupné ceny jsou kolekce značky Steilmann. Určené pro aktivní ženu produktivního věku. Tři inspirativní řady sází tentokrát na temnější odstíny, kde celkovou siluetu podtrhuje jemný lesk. V první z nich nazvané Modern Sports vládne kamenná šedá, limetková žlutá a barva mořských vln. V jednotlivých kombinovatelných modelech nechybí univerzální roláky, kalhoty nebo sukně.


Efektní vyhlíží dokonale sestavený komplet druhé řady, Night Glow, se škálou šedých odstínů – od holubičích po grafitové. Ty rozjasní nádherná škála lesního ovoce, s dotekem černé a křídově bílé. Skvěle vypadají především zajímavé šaty a dvoudílné kostýmy vhodné pro každou příležitost. Barevná škála poslední řady, Open Fire, je hodná svého názvu: sportovně ležérní jezdecké kalhoty, lehké halenky, šaty i pláště – to vše má společného jmenovatele v odstínech koření, čokolády a koňaku. A jako vždy má aktuální kolekce Steilmann velmi silně zastoupené svrchní oblečení, bundy, parky a kabátky se zajímavými detaily a často velkými límci. Některé modely se budou jistě ucházet o titul prodejní hit sezony.

STONES

Silueta je na první pohled minimalistická, štíhlá. Mužům se nabízí nové vrstvení: například tričko, polokošile, bunda (nebo pletený kardigan). Převládají neutrální tóny (pro formální oblečení černá, hnědá, modrá, velbloudí a grafitová, signálním odstínem volnočasových modelů je olivová). Kontrastní akcenty (například na podšívkách) jsou tmavě červená (višňová), modrá a všudypřítomná měděná, stříbrná a bronzová.

APANAGE

Ke slovu se dostává maskulinní vzhled i stoprocentní ženská rafinovanost (především v řadě APANAGE Femme). V barevnosti udávají krok smetanově bílá, variace khaki tónů a šedé odstíny od antracitu po stříbřitě šedou. K černé a ostatním neutrálním odstínům vytváří kontrast výrazná barva: žlutá (zlatá), modrá, fialová a odstíny lesního ovoce. Kolekce využívá nejen tradiční materiály, ale i „hi-tech“ novinky. Pro oživení siluety jsou nepostradatelné lehké úplety. Významnou roli hrají také celoplošné tisky a metalické efekty. Nosí se šaty na sto způsobů, s délkou ke kolenům – in je elegantní silueta à la Audrey nebo Jackie, ale i drsná „motorkářská“ bunda, blejzr či pánské sako. Zvýšené pasy u kalhot i sukní sledují aktuální trendovou linii.

EMOCIONI

Jednoduchou, až minimalistickou linii suverénního návrhářského rukopisu násobí dokonalé zpracování, jakostní materiál a efektní rukodělný dotyk. Výsledek je už na první pohled nadčasový, dokonalý a luxusní. Pouzdrové šaty s délkou ke kolenům střídá aktuální linie do písmene O, dvoudílné kostýmy s kovovým leskem a kabátky do pasu. Vše v neutrální barevnosti, upoutají jen zipy, ozdobné knoflíky a štepování lemů. Kalhoty se nosí jezdecké, rovné i hodně široké, se záhyby ve vyšší pasové linii. Až romanticky vyznívají na střídmých střizích modelů lesklé a šifonové mašle a vázanky halenek. Dominantně vyznívají také límce, kde tvarové řešení podtrhne módní hra s leskem a matem. Kolekce nepostrádá už na první pohled četná překvapení, která ocení především zkušené milovnice módy.

KAPALUA

Nápaditá kolekce s rafinovanou temnou barevností, materiálem se zajímavým povrchem (vrásnění nebo lak) má v ruce všechny trumfy, aby zaujala extravagantní a sebevědomou mladou ženu. Sólo v ní hraje letos suverénní černá, ve které probleskují budoárová fialová a matně bronzová. Modely jsou často od hlavy k patě v jednomodstínu, o zajímavý a unikátní vzhled každého modelu se však postarají zajímavé detaily - vsadky z odlišného materiálu, zdrhovadla a knoflíky. Saka a kabátky mají projmutý střih, často obepnuté kalhoty nepostrádají vysokou pasovou linii – hit nové sezony. Báječně na kombinovatelných modelech vyzní jednoduché sukně s nápaditým grafickým řešením. O završení inspirativního vzhledu se postarají neodmyslitelné doplňky: rukavice s délkou až k loktům, vysoké lakové nebo usňové kozačky a barevné šifonové šátky.

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival