Nejnovější

Marek

autor: mikysuto


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 18x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

19.11.2019

Staňte se pilotem na zkoušku a poznejte svět z výšin

Autor: Jolana Holáňová

Staňte se pilotem na zkoušku a poznejte svět z výšin

Dříve bylo létání pouhým snem. Dnes už pro nás není nic neobvyklého vznést se do oblak. Letenky stojí často jen pár stovek, vyhlídkový let balonem si zařídíte za pár tisíc korun. Lidské touhy se tedy posouvají zase o kousek dál. Už se nechceme jen podívat do oblak, chceme řídit stroj, který nás tam vynese.


Nutno podotknout, že ani sen stát se pilotem na zkoušku není nereálný. Na pilotní průkaz to sice dotáhne málokdo, létání je poměrně náročný a docela drahý koníček. Aspoň na zkoušku se ovšem pilotem může stát opravdu každý. Kdekoliv po republice a za pár tisíc korun.


Můžete řídit letadlo, vrtulník a ti zbabělejší simulátor

Nezkušený člověk si bez větších znalostí může sednout do letadla i vrtulníku. Vše, co potřebuje absolvovat, je krátké školení předcházející vzletu. V letadle ani vrtulníku samozřejmě nikdy nebude sedět sám, vždy se tam s ním nachází zkušený pilot, který vše hlídá a bere si na starost obtížnější manévry.

Zažít se toho dá skutečně hodně, například přistání na pražském letišti Václava Havla po boku velkých dopravních letadel. Další zajímavé lákadlo představují vyhlídkové lety po Evropě. Lákalo by vás řídit letadlo na cestě do Chorvatska? Proletěli byste se rádi nad rakouskými Alpami?

Pro ty, kteří by neměli dostatek odvahy na vzlet k oblakům, je k dispozici letecký simulátor. Nemusíte se ani odlepit od země, přesto si užijete pěkný zážitek. Simulátor působí velmi reálně.


Letecký den jako parádní firemní akce

Vyhlídkové lety a pilotování letadla jsou skvělé pro jednotlivce, páry, rodiny, party kamarádů nebo pracovní kolektivy. Jestli přemýšlíte o nezapomenutelné firemní akci, určitě vezměte v úvahu také možnost létání. Ženy si mohou užít vyhlídkový let, muži ocení adrenalin při řízení letadla. Na různých letištích po celé ČR (Praha, Brno, Ostrava) se dají připravit celodenní letecké programy, během nichž si to své najde opravdu každý.

Mimochodem, firemní akce s letadly nejsou jen vhodnou volbou pro teambuilding, ale také jako odměna věrných obchodních partnerů a dalších vážených osob.


Pilotem na zkoušku jako vánoční dárek

V souvislosti s blížícími se Vánocemi musíme zmínit také fakt, že poukazy na pilotování letadel nebo vyhlídkové lety jsou skvělou příležitostí na vánoční dárky. Jistě vedle sebe máte někoho, kdo by takový adrenalinový zážitek ocenil. Koneckonců, můžete pořídit poukaz pro dva a zážitek si užít společně.

Poukaz zakoupíte online na pilotemnazkousku.cz, a kdyby z něj obdarovaný nakonec nebyl úplně nadšený, dá se vyměnit. Pokud nechce řídit letadlo, může se vydat například na vyhlídkový let balonem nebo si užít „let“ v simulátoru. Společnost Pilotem na zkoušku je největším českým poskytovatelem leteckých zážitků a nabídku má opravdu širokou, takže si vybere každý.


« Zpět

reklama
reklama
ADK
reklama
NICE MAGAZINE
Czech Hotel Awards